Horná Dolná

Horná Dolná

S10E02 - Kríza

12.3. 16:40
Markíza International
65 minutes
2019
Slovakia Comedy

Keď sa Sojka vážne zraní pri výkone služby, požiada o posily. Zdena sa rozhodne všetkým dokázať, že ešte nepatrí do starého železa...(TV Markíza)

More information
Available in 1 day
S06E06

Spoločnými silami

2.4. 16:15, Markíza International, 80 minutes

Spoločnými silami

Horná Dolná potrebuje ohúriť vyslancov z cestoviek. Závisí od toho budúcnosť turizmu v obci!(TV Markíza)

Available in 1 day
S06E08

Samostatní

2.4. 17:35, Markíza International, 85 minutes

Samostatní

Ďuro spôsobí nehodu. Sojka to využije, aby ho preškolil. Zdena to tiež využije - aby Karol pochopil, aká je preňho v živote dôležitá.(TV Markíza)

About show

slovensky
2019
Slovakia Comedy

Smiech je nejlepší liek! Aj proto Televize Markíza přináší na televizní obrazovce nový seriál s velvravným názvem Horná Dolná. Vtipné příběhy svéráznych dedinských postaviček si určitě zamilujete na první pohled. Obyvatelmi Horné Dolné jsou například ambiciózní starosta, který je volnem čase vášnivím rybářem, kňazem, který bojovně bojuje s pokušeniami, které přinášejí život, či policajt, který se zabývá také závažnou kriminalitou jako ztracená jízdní kola. Uvidíte, kdo je největší frajer vě vesnici a posmějete se i na soupeření dvou energických žen o přání mužů v obci.

Cast

Zuzana Kubovčíková-Šebová, Peter Brajerčík, Marek Majeský, Peter Sklár, Dano Heriban, Petra Polnišová, Marta Sládečková, Michal Kubovčík