Zuřící Země

Zuřící Země

S01E06 - Divoké počasí v roce 2005

26.9. 13:35
CS Mystery
30 minut

Divoké počasí v roce 2005. George Kourounis je jedním ze světově nejaktivnějších a nejodvážnějších lovců hurikánů, tornád a vulkanických ohnivých bouří. Za posledních deset let jich na vlastní oči sledoval a zdokumentoval neuvěřitelné množství. V tomto seriálu vezme diváky na unikátní pouť světem nejextrémnějších přírodních jevů a nabídne vzrušující a mnohdy až hrůzyplný pohled na naši „rozzlobenou planetu“.

Více informací
Dostupné za 2 dny
S01E02

Pouštní monzun

1.12. 16:45, CS Mystery, 80 minut

Pouštní monzun

Pouštní monzun. George Kourounis je jedním ze světově nejaktivnějších a nejodvážnějších lovců hurikánů, tornád a vulkanických ohnivých bouří. Za posledních deset let jich na vlastní oči sledoval a zdokumentoval neuvěřitelné množství. V tomto seriálu vezme diváky na unikátní pouť světem nejextrémnějších přírodních jevů a nabídne vzrušující a mnohdy až hrůzyplný pohled na naši „rozzlobenou planetu“.

Dostupné za 5 dnů
S01E04

Oheň a voda

4.12. 16:55, CS Mystery, 80 minut

Oheň a voda

Oheň a voda. George Kourounis je jedním ze světově nejaktivnějších a nejodvážnějších lovců hurikánů, tornád a vulkanických ohnivých bouří. Za posledních deset let jich na vlastní oči sledoval a zdokumentoval neuvěřitelné množství. V tomto seriálu vezme diváky na unikátní pouť světem nejextrémnějších přírodních jevů a nabídne vzrušující a mnohdy až hrůzyplný pohled na naši „rozzlobenou planetu“.

Podobné tituly

Opuštěné projekty

O pořadu

česky

Průvodce pořadem, lovec tornád George Kourounis, vyráží spolu s dalšími lovci za bouřemi, tornády, blesky a jinými úkazy na obloze, aby je mohl natočit a vyfotit. Některé záběry ho málem stály život...(TV Prima)