Žena za pultem

Žena za pultem

S01E04 - Příběh řeznice Lady a skladníka Oskara

18.11. 13:00
JOJ Family
75 minut
1977
Komedie / Rodinný

Je měsíc duben. Skladník Oskar (Jaromír Hanzlík) zanedbává svou práci, protože jeho mysl je u jeho kolegyně a přítelkyně řeznice Lady (Kateřina Burianová), Její maminka (Stella Zázvorková) si dceru přichází do obchodu ohlídat, nalezne je však oba zamknuté ve skladu a s křikem si dceru odvádí domů. Oskar si jede pro Ladu za ní na venkov. Nápadník Anny Holubové (Petr Haničinec) se nabízí a odváží ho za ní. Lada se ale zalekne příležitosti odejít s Oskarem. V rodině Holubů se objevuje kamarád dcery Míši, Bohdan (Jindřich Hinke). (sator)

Více informací

Epizody

Řada 1
S01E07

Příběh učednice Zuzany

2.12. 12:00, JOJ Family, 60 minut

Příběh učednice Zuzany

Učednice Zuzana si ráda sem-tam tajně vezme kousek nějakého jídla z regálu. Když však někdo nahryzne šunkovou rolku a z obchodu zmizí láhev koňaku, má již Anna Zuzany plné zuby a musí zasáhnout. V soukromí Anna stráví poprvé večer s Karlem a rozhodne se, že po prázdninách ho představí svým dětem.(TV JOJ)

S01E08

Příběh dvou pokladních

2.12. 13:00, JOJ Family, 70 minut

Příběh dvou pokladních

Pokladní Soňa se seznámí s taxikářem Davidem a brzy se zasnoubí. To se nelíbí její zahořklé a zlomyslné kolegyni Mlynářové, která ji před snoubencem pomluví, že není duševně zdravá. Anna představí Karla své matce a pozve ho, aby těsně před koncem její dovolené přišel za ní a za dětmi na venkov. Setkání Karla a Anniných dětí nedopadne dobře, děti ho přijmou chladně až nepřátelsky, i když jim přiveze drahé dárky.(TV JOJ)

S01E09

Příběh důchodkyně Kubánkové

6.12. 21:55, JOJ Family, 65 minut

Příběh důchodkyně Kubánkové

Stará paní Kubánková, která pracuje v samoobsluze, se seznámí s penzistou Matějíčkem. Vstřícná starší dáma se zákazníkovi zalíbí, a tak ji láká, aby byla jeho hospodyní. Najednou však změní názor a přijde ji s kyticí růží požádat o ruku. Babi nakonec na všeobecnou radost souhlasí a brzy se koná svatba. Prodavačka Anna prožívá špatné období - její bývalý manžel se k ní chce vrátit...(TV JOJ)

Dostupné za 1 den
S01E10

Příběh šéfova syna

8.12. 22:20, JOJ Family, 65 minut

Příběh šéfova syna

Vedoucí samoobsluhy Karas věnuje synovi Vendovi za úspěšnou zkoušku z anatomie auto. Anna čeká na Karla, ten však po Jirkově návratu před samoobsluhou není. Karas se dozví, že jeho syn má poměr s kolegyní Petrou, která má malou nemanželskou dceru Kláru. Navíc zjistí, že syn neudělal  další zkoušku, protože se nemohl učit – Klárka celou noc plakala. Vezme mu teda klíče od auta a oznámí mu, že je vrátí až po úspěšně složené zkoušce. Karel si uvědomí, že bez Anny nemůže existovat, a přijde za ní. Anna chce pod dojmem jeho příchodu oznámit Jirkovi, že jejich vztah se definitivně skončil. Ten jí však s dětmi přinese dárky k zítřejším narozeninám, a tak se rozchod manželů opět odkládá na neurčito...(TV JOJ)

Dostupné za 6 dnů
S01E11

Svatba lahůdkové Olinky

13.12. 21:45, JOJ Family, 65 minut

Svatba lahůdkové Olinky

Olinka připravuje svatbu se starším a usazeným inženýrem Jaromírkem. To jí však nepřekáží, aby se neloučila se svou osudovou láskou, trochu excentrickým motorkářem Fanym. Olinka přemluví Annu, aby přišla na svatbu, a jelikož se Michaela právě zúčastňuje autorské soutěže, Anna jde s Jirkou. Když ho hledá, aby jí odvezl domů, přistihne ho na terase, jak se líbá s nějakou mladou ženou. I když se ho na nic neptá, Jirka zahraje jednu ze svých obvyklých scének a snaží se Anně namluvit, že to dělal jenom proto, aby vzbudil její žárlivost, protože ho jako manžela stále odmítá...(TV JOJ)

Podobné tituly

Advokát ex offo

O pořadu

slovensky slo
1977
Komedie / Rodinný

Normalizační dílko z dob reálného socialismu referuje o životě a starostech obyčejné prodavačky Anny Holubové a jejích kolegyň z prodejny potravin. V době, kdy byl uveden, byl velmi oblíbený, ostatně jako všechny "Dietloviny", přestože nezakrytě propagoval tehdejší společenské zřízení. Objevovaly se v něm zavádějící scény s plnými pulty potravin a ochotnými prodavačkami, což neodpovídalo realitě. V době vzniku byl soudruhy z dramaturgického dozoru (cenzory) kritizován pro neuspořádaný osobní život hlavní hrdinky.(kikulin)

Tvůrci

Jaroslav Dudek

Hrají

Kateřina Burianová, Jaromír Hanzlík, Jana Boušková, Lenka Termerová, Ladislav Frej st., Božena Böhmová, Simona Stašová, Jan Potměšil, Vladimír Hlavatý, Jindřich Hinke, Marie Motlová, Věra Budilová, Jiřina Švorcová, Petr Haničinec, Stella Zázvorková, Vladimír Dvořák, Karolina Slunéčková, Daniela Kolářová, Zdeněk Řehoř, Vladimír Menšík, Hana Maciuchová