Dr. Ludsky

Dr. Ludsky

S01E06 - Žena nikoho

17.9. 23:55
JOJ Family
55 minut
2011
Slovensko Drama

Mladá žena zemřela při spánku v nemocnici, kde během klasického porodu přivedla na svět holčičku. Smrt ženy vyšetřuje soudní lékař Dr. Ludsky. Od zhrouceného manžela Braňa se dozví, že rodička prý nechtěla, aby byl u porodu a jezdil s ní ke gynekologovi v době jejího těhotenství.(TV Prima)

Více informací

Epizody

Řada 1
S01E08

Sterilní pravda

2.10. 00:00, JOJ Family, 55 minut

Sterilní pravda

Na gynekologii přicházejí romští manželé Čonkovi. Žena chce vědět, proč znovu neotěhotněla. Lékař jí připomene, že při posledním porodu, který stejně jako první proběhl císařským řezem, protože žena trpí preeklampsií, byla sterilizována.(TV Prima)

Dostupné za 4 dny
S01E09

Kráska a zvíře

7.10. 20:20, JOJ Family, 65 minut

Kráska a zvíře

Doktor Ludsky prožívá nepříjemné období. Jeho chování vyšetřuje disciplinární komise Lékařské komory a vypadá to, že její členové nejsou příliš nakloněni způsobu jednání Daniela Ludského.(TV Prima)

Podobné tituly

Džusový román

O pořadu

slovensky slo
2011
Slovensko Drama

Seriál z kriminálně-lekářského prostředí. Hlavní hrdina MUDr. Daniel Ludsky je soudní znalec, lékař, patolog, který často policii pomáhá objasňovat rozličné případy a pomáhá tak k objasnění kriminálních zločinů. Jeho neortodoxní metody a postoj k autoritám sice nejsou oblíbené, ale často jsou až nebezpečně úspěšné.

Tvůrci

Peter Bebjak

Hrají

Tatiana Šúrová, Matúš Krátky, Danica Matúšová, Szilvia Kiss, Michaela Majerníková, Martin Horňák, Daniel Ratimorský, Ondřej Daniš, Vladimír Kobielský, Štefan Bučko, Martin Mňahončák, Jana Kolesárová, Dušan Tarageľ, Tomáš Maštalír, Juraj Ďuriš, Martin Nahálka, Darina Abrahámová, Dominika Kavaschová, Vanessa Biermannová, Judit Bárdos, Miroslav Beňuš, Juraj Hrčka