Masakr v kopcích

Masakr v kopcích

23.9. 01:50
CS Horror
85 minut
2009
Horor / Thriller

Píše se rok 1969 a Amerika zažívá období změn. Rodinné usedlosti v pustině jakoby se ale vyhnuly: dál tu vládne staré zlo. A právě na stauntonské farmě hrůzy se náhle ocitá parta mladých lidí, kteří se původně chtěli dostat stopem do Washingtonu. Už není cesty zpět. Strašné tajemství čeká, atmosféra strachu houstne... krvavá žeň na sebe nenechá dlouho čekat. V drastickém hororu nové generace z dílny režiséra Camerona Romera - syna legendárního tvůrce Noci oživlých mrtvol George A. Romera – hrají Kathy Lamkin (Texaský masakr motorovou pilou), Kiko Ellsworth (Dexter), Cooper Huckabee (Panoptikum), Cristen Coppen a David Rountree. (oficiální text distributora)

Více informací

Podobné tituly

Zaměřeno na
Zoom In
Na mušce
Primal Rage: The Legend of Oh-Mah
Můj velký tlustý a báječný život
Zločin s.r.o.
Paranormální noční můry
Brazilský masakr
Gumballův úžasný svět

O pořadu

česky
2009
Horor / Thriller

Píše se rok 1969 a Amerika zažívá období změn. Rodinné usedlosti v pustině jakoby se ale vyhnuly: dál tu vládne staré zlo. A právě na stauntonské farmě hrůzy se náhle ocitá parta mladých lidí, kteří se původně chtěli dostat stopem do Washingtonu. Už není cesty zpět. Strašné tajemství čeká, atmosféra strachu houstne... krvavá žeň na sebe nenechá dlouho čekat. V drastickém hororu nové generace z dílny režiséra Camerona Romera - syna legendárního tvůrce Noci oživlých mrtvol George A. Romera – hrají Kathy Lamkin (Texaský masakr motorovou pilou), Kiko Ellsworth (Dexter), Cooper Huckabee (Panoptikum), Cristen Coppen a David Rountree.


(oficiální text distributora)

Tvůrci

David Rountree, G. Cameron Romero, George Cameron Romero

Hrají

B.J. Hendricks, Kiko Ellsworth, Jake Andolina, Cooper Huckabee, Kathy Lamkin, Cristen Coppen, David Rountree, Kevin Kirkpatrick, Charlie Bodin, Paula Rhodes, Christine Carlo, Sherry Weston, Reema Anbari, Lauren Bayer