Záhady největších pokladů světa

Záhady největších pokladů světa

S02E06 - Drancování Pancho Villy

27.5. 01:25
History Channel
45 minut
2021
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Drancování Pancho Villy. Laginaovi a Matty Blake pomáhají týmu v texaském El Pasu pátrat po zakopaném pokladu v úkrytu nechvalně známého mexického revolucionáře Pancho Villy, což vede k řadě historických objevů.

Více informací
S02E07

7

10.6. 01:25, History Channel, 45 minut

7

S02E10

10

9.6. 01:25, History Channel, 45 minut

10

Podobné tituly

Největší záhady historie
Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem
Tajné nacistické základny
Z ohnivé výhně
Ranč mimozemšťanů
Válka skladů
Jak se tohle dá vysvětlit?
Vetřelci dávnověku

O pořadu

česky, anglicky, maďarsky
2021
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

1. Pirátské poklady: Když mladý lovec pokladů řekne Rickovi a Martymu, že pátrá po dlouho ztraceném pokladu piráta Jeana Lafitteho, zaujme to bratry natolik, že pošlou Mattyho Blakea, aby mu pomohl při nebezpečném ponoru u dalšího hledání.2. Zlato Divokého západu: Odborník na hledání kovů na ostrově Oak, Gary Drayton, se připojí k příbuznému Butch Cassidyho při hledání pokladu tohoto legendárního lupiče a společně odhalí kus historie uloupených pokladů.3. Nálezci: Marty Lagina a Craig Tester zainvestovali do hledání pokladu u pobřeží Floridy a jsou nadšení, když objeví vzácné artefakty. Musí se však rychle vyrovnat se složitým světem vlastnictví pokladů.(History Channel)

Tvůrci

Daniel Nettheim, Jed Mercurio

Hrají

Adrian Dunbar, Craig Parkinson, Mark Bonnar, Brian McCardie, Neil Morrissey, Tony Pitts, Steve Toussaint, Sacha Dhawan, Christina Chong, Keeley Hawes, Martin Compston, Vicky McClure, Charlotte Spencer, Michael Nardone, Richard Huw, Antonio Magro