Sherlock

Sherlock

S03E02 - Znamení tří

18.11. 10:45
HBO 3
90 minut
2014
Krimi / Drama / Mysteriózní

Život přináší události radostné i neradostné a zřejmě jen málokdo by zpochybnil, že svatba jednoznačně spadá do první z jmenovaných kategorií. John a Mary se rozhodli vstoupit do manželského svazku a paní Hudsonová ohlašuje konec celé jedné éry. Pro Sherlocka to ovšem znamená, že bude nucen čelit dosud největší výzvě svého života – musí zvládnout proslov ženichova svědka. A přednést ho před skutečnými lidmi, kteří mu budou opravdu naslouchat. Co se může stát nejhoršího? Třeba to, že se mezi svatebčany vyskytne někdo s vražednými úmysly.(Česká televize)

Více informací

Epizody

Řada 4
Dostupné za 2 dny
S04E01

Šest Železných dam

9.12. 11:05, HBO 3, 90 minut

Šest Železných dam

V pokračování kultovního britského seriálu Sherlock musí Sherlock (Benedict Cumberbatch) pomoct manželce (Amanda Abbington) Johna (Martin Freeman) s jejími přízraky z minulosti, kdy byla ještě špionkou. Mary se ocitá ve velkém nebezpečí ve chvíli, kdy se objeví její přítel a bývalý agent z minulosti Ajay (Sacha Dhawan).(gormit123)

Podobné tituly

Grantchester
Kriminálka New York
Columbo
NCIS: Los Angeles

O pořadu

česky, anglicky
2014
Krimi / Drama / Mysteriózní

Světoznámé příběhy Arthura Conana Doyla o nejslavnějším detektivovi se zásluhou britské BBC vrátily na televizní obrazovky, tentokrát jsou však o to unikátnější, že jsou zasazené do 21. století. To vytváří ještě ostřejší a živější atmosféru dnešní kriminální doby a poskytuje tvůrcům nový rozměr nápadů a zápletek. Sherlock Holmes (Benedict Cumberbatch) a jeho spolubydlící, přítel a pomocník John Watson (Martin Freeman) mají práce až nad hlavu. Sherlock, známý svým nadlidským smyslem pro detail a vysokou inteligencí, se však nepotýká jen se svými případy, ale také s vlastním odporem vůči hloupé společnosti, které by nejraději nebyl součástí. Jeho aroganci, cynismus a nekompromisní přístup k případům mu jednoho dne naruší pán zločinu, James Moriarty (Andrew Scott), který je jiný, než ostatní zločinci. A možná že je stejně chytrý a vypočítavý jako sám Sherlock, a tím i nebezpečnější, než kdokoliv před ním...(jerry12)

Tvůrci

Colm McCarthy

Hrají

Barrie Martin, Benedict Cumberbatch, Alistair Petrie, Alexandra Doyle, Jozef Aoki, Alice Lowe, Mark Gatiss, Rupert Graves, Amanda Abbington, Oliver Lansley, Una Stubbs, Nicholas Asbury, Ed Birch, Will Keen, Wendy Wason, Debbie Chazen, Martin Freeman, Louise Brealey, Lara Pulver, Alfred Enoch, Georgina Rich, Vinette Robinson, Adam Prickett, Yasmine Akram, Jalaal Hartley, Helen Bradbury, Tim Chipping, Ritu Arya, Katherine Denkinson, Laura Dale, Georgie Leonard, Clem So