Zelený rytíř

Zelený rytíř

17.11. 16:55
HBO 3
130 minut
2021
Dobrodružný / Drama / Fantasy

Tento příběh začíná v dobách kdy čest byla nadevše a odvaha dělala krále. Temnějším způsobem převypráví epický středověký fantasy příběh z legend o Artušovi. Chrabrý ale svéhlavý rytíř kulatého stolu Sir Gawain, synovec krále Artuše, se vydává na troufalou cestu, na jejímž konci ho čeká osudový vyzyvatel - obrovský a tajemný Zelený Rytíř. Sir Gawain na této pouti, během níž blíž poznává i sám sebe, musí čelit duchům, obrům i zlodějům, aby dokázal, že je hoden cti v očích jeho rodiny a celého království. (Forum Film CZ)

Více informací

Podobné tituly

Barry
Boj o moc

O pořadu

česky, anglicky
2021
Dobrodružný / Drama / Fantasy

Tento příběh začíná v dobách kdy čest byla nadevše a odvaha dělala krále. Temnějším způsobem převypráví epický středověký fantasy příběh z legend o Artušovi. Chrabrý ale svéhlavý rytíř kulatého stolu Sir Gawain, synovec krále Artuše, se vydává na troufalou cestu, na jejímž konci ho čeká osudový vyzyvatel - obrovský a tajemný Zelený Rytíř. Sir Gawain na této pouti, během níž blíž poznává i sám sebe, musí čelit duchům, obrům i zlodějům, aby dokázal, že je hoden cti v očích jeho rodiny a celého království.


(Forum Film CZ)

Tvůrci

David Lowery

Hrají

Joel Edgerton, Alicia Vikanderová, Sean Harris, Joe Anderson, Dev Patel, Ralph Ineson, Anthony Morris, Patrick Duffy, Rachel Quinn, Barry Keoghan, Sarita Choudhury, Brendan Conroy, Kate Dickie, Chris McHallem, Donncha Crowley, Noelle Brown, Tyrone Kearns, Erin Kellyman, Atheena Frizzell, Anaïs Rizzo, Emilie Hetland, Megan Tiernan, Youssef Quinn, Aaron Edo, Margeaux Wright, Helena Browne, Ethan Dillion, Janet Grene, Simone Haines, Tom Leavey, Nita Mishra, Tara Mae, Emmett O'Brien, Sam Uppal Lynch, Adam Karim, Ruth Patel, Rose Patel