Euforie

Euforie

S01E03 - Vzhled

16.11. 21:35
HBO 3
60 minut
2019
USA Drama

Kat se poprvé rozhodne vyzkoušet video chatting na porno stránkách. Jules se začne zamilovávat do chlapce, s nímž se seznámila online, a požádá Rue o pomoc s pořízením nahých fotek. Maddy připadá na Natově telefonu cosi zvláštního. Cassie a McKay stráví víkend u něj na univerzitě a zúčastní se večírku jeho týmu. Rue je konfrontována kvůli svým lžím. (HBO Europe)

Více informací

Epizody

Řada 1
S01E04

Shook Ones Pt. II

26.11. 23:50, HBO 2, 60 minut

Shook Ones Pt. II

Rue se snaží zůstat čistá kvůli Jules a vyrazí na karneval v doprovodu Giy. Jules potká Cala s jeho rodinou. Cassie a Maddy, které jsou naštvané na své přítele, se rozhodnou užít si společně s Molly. Kat tráví čas s Ethanem, dokud si celou situaci špatně nevyloží. Nate odhalí, kým doopravdy je. (HBO Europe)

S01E05

'03 Bonnie and Clyde

1.12. 03:35, HBO 3, 55 minut

'03 Bonnie and Clyde

Po karnevalu se Maddy a Nate musí potýkat s vyšetřováním policie. Jules se začne cítit pod tlakem kvůli tomu, jakou roli sehrává v Rueině úsilí zůstat čistá. Kat ignoruje zmateného Ethana a vrhá se vstříc novému životnímu stylu. Cassie se snaží držet dál od Daniela a soustředí se na svůj vztah s McKayem. Cal se obává, že jeho činy mohly ovlivnit jeho syny. (HBO Europe)

Dostupné za 5 dnů
S01E06

Další epizoda

7.12. 21:30, HBO 3, 50 minut

Další epizoda

O Halloweenu se Rue trápí kvůli Jules a jejímu chování. McKay pochybuje o své budoucnosti v NFL. Po zvláštní noci s McKayem začne Cassie trávit čas s Danielem. Katino podnikání vzkvétá, zatímco od sebe i nadále odhání Ethana. Nate přijde na to, jak si dát život znovu dohromady. (HBO Europe)

Podobné tituly

Operace rekrut
Dcera nejlepšího kamaráda

O pořadu

česky, anglicky
2019
USA Drama

Euforie, dramatický seriál o dospívání, vypráví příběh skupiny středoškoláků, kteří se snaží vyznat v lásce a přátelství ve světě drog, sexu, traumat a sociálních sítí. V čele hereckého obsazení stojí herečka a zpěvačka Zendaya.(HBO Europe)

Tvůrci

Sam Levinson

Hrají

Sydney Sweeney, Stephen Moyer, Alanna Ubach, Kerry Washington, Zendaya, Anna Paquin, Tony Goldwyn, John Ales, Eric Dane, Scott Patterson, Lauren Graham, Maude Apatow, Austin Abrams, Charles Manson, Storm Reid, Keean Johnson, Alexa Demie, Algee Smith, Jacob Elordi, McKenna Roberts, Lukas Gage, Nika King, Hunter Schafer, Barbie Ferreira, Angus Cloud, Javon 'Wanna' Walton, Johanna Colón, Isaac Arellanes, Jeff Pope, Bree Winslow, Brock O'Hurn, Peyton Clark, Sophia Rose Wilson