Rodina Sopránů

Rodina Sopránů

S05E01 - Dvě tváře Tonyho

22.9. 21:00
HBO 3
55 minut
2004
USA Krimi / Drama

Tony, který se právě rozešel s Carmelou, projevuje zájem o doktorku Melfiovou. Carmela je nicméně nucena požádat Tonyho o pomoc, když do jejich domu vnikne medvěd. Poté, co je Carmine stižen mrtvicí, Johnny Sack hledá možnost jak povýšit. Zatímco nově propuštění vězni se přizpůsobují životu na svobodě, Janice se přizpůsobuje manželskému životu s Bobbym. Christopher a Paulie se pohádají kvůli placení večeře.(HBO Europe)

Více informací

O pořadu

česky, anglicky
2004
USA Krimi / Drama

Tony Soprano je šéfem mafie v North Jersey a starosti o rodinu a také rodina jsou zcela na něm. Vypořádává se s napětím v manželství, neposlušnými dětmi a jedovatou Ma a zároveň musí řídit svého synovce, který je posedlý stát se jeho nástupcem... A to je jen začátek Tonyho problémů. Tísněn ztrátou vědomí a záchvaty zuřivosti se obrací pro pomoc na psychiatra. Je to začátek cesty k uzdravení. A také to poslední, co by mafián udělal protože každý, kdo poruší Omertu – zákon mlčenlivosti, musí zemřít.

Tvůrci

Timothy Van Patten

Hrají

James Gandolfini, Michael Imperioli, Tony Sirico, Vincent Curatola, Steve Schirripa, Lorraine Bracco, Leslie Bega, Aida Turturro, Drea de Matteo, Allison Dunbar, Joe Santos, Arthur J. Nascarella, Robert Loggia, Jamie-Lynn Sigler, Max Casella, Robert John Burke, Dominic Chianese, Matthew Weiner, Robert Iler, Edie Falco, Peter Bogdanovich, Carl Capotorto, Krystal Browning, Richard Lounello, Dan Grimaldi, Steven Van Zandt, Ray Abruzzo, George Loros, Joseph R. Gannascoli, Tony Lip, John Elsen