Superman a Lois

Superman a Lois

S03E09 - The Dress

16.9. 18:30
HBO 3
45 minut
Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Superman a John Henry mají odlišné názory na to, jak se vypořádat s Brunem Mannheimem. Lois má obavy z nadcházející léčby. (HBO Max)

Více informací

Epizody

Řada 1
S01E04

Utržený ze řetězu

3.12. 22:18, Prima Max, 107 minut

Utržený ze řetězu

Lois a Chrissy z tribuny, odkud sledují fotbalový zápas střední školy, zahlédnou Morgana Edge, jak se baví se starostou Deanem a Kylem. Obě tento neupřímný tah, kterým se snaží získat město na svou stranu, prokouknou. Mezitím Clark souhlasí, že Lois pomůže na schůzi městské rady, ale situace se vyostří, když zjistí, že je tažen dvěma různými směry. A Jonathan má smíšené pocity z Jordanova nového postavení. (HBO Europe)

Podobné tituly

17
24 hodin

O pořadu

česky, anglicky
Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Po letech konfrontací s megalomanskými superpadouchy, monstry pustošícími Metropolis a mimozemskými útočníky odhodlanými vyhladit lidskou rasu, jsou nejslavnější superhrdina světa, Muž z oceli jménem Clark Kent (Tyler Hoechlin), a nejznámější komiksová novinářka Lois Laneová (Elizabeth Tulochová) nuceni čelit dosud největší výzvě – stresu, tlaku a problémům, jimž jsou pracující rodiče v dnešní společnosti vystaveni. Jako by náročná výchova dvou synů nebyla už tak dost složitá, Clark a Lois si také musí dělat starosti s tím, zda jejich synové Jonathan (Jordan Elsass) a Jordan (Alexander Garfin) časem zdědí po svém otci kryptonské superschopnosti.


(HBO Europe)

Tvůrci

Stephen Maier, Kristi Korzec

Hrají

Dylan Walsh, Emmanuelle Chriquiová, Christian Sloan, Paul Lazenby, Yoshie Bancroft, Tyler Hoechlin, Wolé Parks, Michael Bishop, Elizabeth Tulloch, Ash Lee, Tayler Buck, Chad L. Coleman, Dee Jay Jackson, Spence Moore II, Inde Navarrette, Alex Garfin