Rodina Sopránů

Rodina Sopránů

S04E06 - Každý si nese svůj kříž

15.9. 21:00
HBO 3
55 minut
2002
USA Krimi / Drama

Tony se cítí provinile, když slyší špatné zprávy o bývalé lásce. Chce dát najevo svou přízeň těm, kdo mu jsou nejbližší. Artie se zaplete do podvodu a obrátí se na Tonyho o pomoc, zatímco Christopher se stále víc propadá do své drogové závislosti. A Carmela pozve Furia na schůzku naslepo. (HBO Europe)

Více informací
S05E01

Dvě tváře Tonyho

22.9. 21:00, HBO 3, 55 minut

Dvě tváře Tonyho

Tony, který se právě rozešel s Carmelou, projevuje zájem o doktorku Melfiovou. Carmela je nicméně nucena požádat Tonyho o pomoc, když do jejich domu vnikne medvěd. Poté, co je Carmine stižen mrtvicí, Johnny Sack hledá možnost jak povýšit. Zatímco nově propuštění vězni se přizpůsobují životu na svobodě, Janice se přizpůsobuje manželskému životu s Bobbym. Christopher a Paulie se pohádají kvůli placení večeře.(HBO Europe)

S05E02

Krysy

22.9. 21:55, HBO 3, 60 minut

Krysy

Tony uspořádá večírek na uvítanou pro svého bratrance Tonyho Blundetta, který se vrací z vězení na podmínku. FBI pokračuje v nátlaku na Adrianu, aby se stala jejich informátorkou, a ona se v Carmelině filmovém klubu skoro přizná. Carminova smrt otevírá pro Johnnyho Sacka nové možnosti, ale Little Carmine má své vlastní představy. Tony však větří další krysu a nechává jasnou zprávu federálům.(HBO Europe)

S05E03

Kde je Johnny?

22.9. 22:55, HBO 3, 55 minut

Kde je Johnny?

Feech začíná překračovat své meze, když pronikne do kšeftů Paulieho. Tony si dělá starosti o duševní stav strýce Juniora, který u starých známých hledá svého dávno zemřelého bratra. Otevřené nepřátelství v New Yorku nabírá na intenzitě a Johnny Sack vyšle bratry Leotardovy, aby doručili Little Carmineovi jasný vzkaz.(HBO Europe)

S05E04

Šťastné rodiny

22.9. 23:50, HBO 3, 55 minut

Šťastné rodiny

Tony a Carmela se pohádají poté, co A.J. stráví divokou noc v New Yorku. Tony je nucen zaujmout stanovisko ohledně Feeche, který i nadále překračuje dané hranice. Carmela se začne zajímat o advokáta, který radí A.J., zatímco válka v New Yorku si vyžádá první dvě oběti.(HBO Europe)

S05E05

Nepravosti na okraji společnosti

23.9. 00:45, HBO 3, 55 minut

Nepravosti na okraji společnosti

Tonyho nové vášnivé city k Adrianě ho přimějí znovu navštívit doktorku Melfiovou. Tony možná má rakovinu kůže a zatímco Christopher je na služební cestě, parta debatuje o pověstech, které se týkají Adriany. (HBO Europe)

S05E06

Citová osvěta

23.9. 01:40, HBO 3, 55 minut

Citová osvěta

Tony B., který se chystá otevřít masážní studio, se snaží žít čestně, ale tajemný vak s penězi ho svede zpět ke starým zvykům. A.J. se po střetu s Tonym sestěhuje se svou matkou, zatímco Carmela se dál věnuje vztahu s advokátem svého syna. (HBO Europe)

S05E07

Čas idylického štěstí

23.9. 02:35, HBO 3, 55 minut

Čas idylického štěstí

Tony navštíví otcův hrob a setká se se ženou, která prohlašuje, že byla otcovou milenkou. Tony s ní naváže přátelství, aby se dozvěděl víc o jeho minulosti. Christopher se ocitne v problémech kvůli pokeru, když jeho kamarád nemůže splatit své dluhy. (HBO Europe)

S05E08

Marco Polo

23.9. 03:30, HBO 3, 55 minut

Marco Polo

Carmela pozve Tonyho na narozeninovou párty svého otce a večer končí romantickým setkáním. Dva muži Little Carmineho se snaží naverbovat Tonyho Blundetta kvůli odvetě proti lidem Johnnyho Sacka. Tony se zdráhá, ale nuda a touha po penězích záhy potlačí jeho lepší já. (HBO Europe)

S05E09

Neznámí muži tmavé pleti

23.9. 04:25, HBO 3, 60 minut

Neznámí muži tmavé pleti

Pověsti o tom, že Tony B. se podílel na střelbě na Joeyho Peepse, dorazí až k Johnnymu Sackovi, který uvažuje o válce s Little Carminem. Meadow se stará o finance svého přítele a naléhá na něj, když jejich vztah stagnuje. Carmela zjišťuje, že kvůli Tonymu si nemůže najmout rozvodového právníka, zatímco Tony probírá s dr. Melfiovou svou případnou vinu na bratrancově uvěznění. (HBO Europe)

Dostupné za 2 dny
S05E10

Chladnokrevná msta

29.9. 21:00, HBO 3, 55 minut

Chladnokrevná msta

Janice napadne při fotbalového utkání matku a je nucena chodit do třídy pro ty, co zlobí. Tony se musí vyrovnat s vlastním hněvem kvůli nestydatým požadavkům, jež má Johnny Sack na rodinu Sopranů. Christopher a Tony B. dostanou za úkol odstranit několik usvědčujících pohřbených těl. (HBO Europe)

O pořadu

česky, anglicky
2002
USA Krimi / Drama

Tony Soprano je šéfem mafie v North Jersey a starosti o rodinu a také rodina jsou zcela na něm. Vypořádává se s napětím v manželství, neposlušnými dětmi a jedovatou Ma a zároveň musí řídit svého synovce, který je posedlý stát se jeho nástupcem... A to je jen začátek Tonyho problémů. Tísněn ztrátou vědomí a záchvaty zuřivosti se obrací pro pomoc na psychiatra. Je to začátek cesty k uzdravení. A také to poslední, co by mafián udělal protože každý, kdo poruší Omertu – zákon mlčenlivosti, musí zemřít.

Tvůrci

Steve Buscemi

Hrají

Paul Dano, Joe Pantoliano, James Gandolfini, Michael Imperioli, John Ventimiglia, Lorraine Bracco, Aida Turturro, Matthew Del Negro, Drea de Matteo, Federico Castelluccio, Kathrine Narducci, Jamie-Lynn Sigler, Annabella Sciorra, Daniel London, Jean-Hugues Anglade, Robert Iler, Edie Falco, Joseph R. Gannascoli, Cameron Boyd, Murielle Arden, Ronobir Lahiri