SATC

SATC

S06E07 - The Post-It Always Sticks Twice

14.3. 19:10
HBO 3
30 minutes
2003
Comedy / Romantic

Na tradiční společné snídani jsou probírány dvě naprosto přelomové zprávy. Carriin slibný vztah s Burgerem potupně skončil obyčejnou zprávou na papírku oznamující rozchod. Carrie je morálně rozložená a rozhodne se jít "pařit" do baru, kde svůj problém probere i s Burgrovými kamarády, s policejní hlídkou a pochopitelbě znovu s kamarádkami. Miranda si užívá své těsné džíny, do kterých se konečně vešla, a mužský svět jí leží u nohou. Charlotte se opět zasnubuje, zatímco Samantha "vyrábí" ze Smithe idol všech teenagerů pomocí značkových slunečních brýlí.(TV Nova)

More information

Similar shows

Friends
Close Up

About show

Czech, English
2003
Comedy / Romantic

Based on the bestselling book by Candace Bushnell, Sex and the City tells the story of four best friends, all single and in their late thirties, as they pursue their careers and talk about their sex lives, all while trying to survive the New York social scene. 

Creators

Alan Taylor

Cast

Kim Cattrall, Sarah Jessica Parker, Michael Showalter, La La Anthony, Jason Lewis, Cynthia Nixon, Kristin Davis, Kim Director, James Hanlon, Jeanine Serralles, Kate Albrecht, Brent Crawford, David Wilson Barnes, De'Adre Aziza