Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

10.2. 22:45
HBO 3
110 minutes
2021
United States Action / Drama / Sci-Fi / Thriller

Legendy se střetnou ve filmu Godzilla vs. Kong, kde se tito mýtičtí protivníci setkávají ve velkolepé bitvě věků a osud světa tak visí na vlásku. Kong a jeho ochránci podniknou nebezpečnou cestu, aby našli svůj skutečný domov, a spolu s nimi je Jia, mladá osiřelá dívka, s níž si Kong vytvořil jedinečné a silné pouto. Neočekávaně se ocitli na cestě rozzuřené Godzilly, která postupně ničí celou planetu. Epický střet mezi dvěma titány - vyvolaný neviditelnými silami - je pouze začátkem tajemství, které leží hluboko v jádru Země. (Vertical Ent.)

More information

Similar shows

Fillmore (pracovní název)
Mortal Kombat
Resident Evil: Welcome to Raccoon City
Dune
Matrix Resurrections

About show

Czech, English
2021
United States Action / Drama / Sci-Fi / Thriller

Legendy se střetnou ve filmu Godzilla vs. Kong, kde se tito mýtičtí protivníci setkávají ve velkolepé bitvě věků a osud světa tak visí na vlásku. Kong a jeho ochránci podniknou nebezpečnou cestu, aby našli svůj skutečný domov, a spolu s nimi je Jia, mladá osiřelá dívka, s níž si Kong vytvořil jedinečné a silné pouto. Neočekávaně se ocitli na cestě rozzuřené Godzilly, která postupně ničí celou planetu. Epický střet mezi dvěma titány - vyvolaný neviditelnými silami - je pouze začátkem tajemství, které leží hluboko v jádru Země.


(Vertical Ent.)

Creators

Adam Wingard

Cast

Danai Gurira, Alexander Skarsgård, Rebecca Hall, Lance Reddick, Šun Oguri, Demián Bichir, Jessica Henwick, Julian Dennison, Millie Bobby Brown, Brian Tyree Henry, Eiza González, Ronny Chieng, Benjamin Rigby, Brad McMurray, Conlan Casal, Daniel Nelson, Kyle Chandler, Kaylee Hottle