SATC

SATC

S02E07 - The Chicken Dance

18.1. 19:05
HBO 3
25 minutes
1999
United States Comedy / Romantic

Miranda má nový byt, který přináší štěstí každému kolem, jenom jí ne. Dokonce tam vznikne jedno šťastné manželství a Carrie je vyzvána, aby složila báseň o lásce. Je však ještě možno v tak cynickém městě, jako je New York, věřit v lásku na první pohled? Veškeré dosavadní zkušenosti brání Carrie napsat oslavnou báseň, ale nakonec se překoná. Charlotte je tak půvabná družička, že vyzkouší nanečisto lože novomanželů ještě před svatební nocí.(TV Nova)

More information

Episodes

S03E03

Attack of the Five Foot Ten Woman

31.1. 19:15, HBO 3, 25 minutes

Attack of the Five Foot Ten Woman

Existují některé ženy jen proto, aby v těch ostatních probouzely komplex méněcennosti? To je otázka, kterou se Carrie marně zaobírá, když uviděla vyvolenou pana Božského. Krásnou, elegantní a bezchybnou Natašu. Nelituje peněz na nádherné nové šaty, aby v nich hned při příštím večírku zazářila.(TV Nova)

S03E04

Boy, Girl, Boy, Girl...

31.1. 19:40, HBO 3, 30 minutes

Boy, Girl, Boy, Girl...

Stává se pojem "opačné pohlaví" pouze přežitkem minulosti? Carrie je nucena si položit tuto otázku poté, co pozná velmi sympatického mladíka s velmi zvláštní minulostí. Měl totiž vztah s dívkami i s chlapcem. Na jednom uvolněném večírku Carrie pochopí, že je přeci jen staromódní a že preferuje jednoznačnou sexuální orientaci.(TV Nova)

S03E05

No Ifs, Ands or Butts

1.2. 19:00, HBO 3, 35 minutes

No Ifs, Ands or Butts

Carrie v obchodu s luxusním nábytkem poznává velmi sympatického designéra. Je to prototyp muže, o jakém vždy snila. I jemu se odvážná spisovatelka sexy sloupků líbí, její kouření je však překážkou. Miranda prožívá krizi stálého vztahu. Samantha se chvíli cítí jako královna, dokud jí sestra jejího "černého" milence neztropí rasový skandál. Charlotte má zase nepřekonatelné problémy s líbáním.(TV Nova)

S03E06

Are We Sluts?

1.2. 19:35, HBO 3, 25 minutes

Are We Sluts?

Samantha si užívá k nelibosti nájemníků slušného domu každý den s někým jiným. Carrie stále marně čeká na projevy lásky. Chování jejího přítele je korektní a kamarádské, zatímco ona celá hoří. Charlotte má velmi milého chlapce, kdyby ovšem v okamžiku milostného vyvrcholení nekřičel jednu a tu samou zvláštní větu.(TV Nova)

S03E07

Drama Queens

2.2. 19:00, HBO 3, 25 minutes

Drama Queens

Carrie i její přítelkyně řeší problém, zda byly klamně vychovávány ve víře, že skutečná láska nikdy nemá hladký průběh a k pravému štěstí je nutno se protrápit. Carrie je trochu nesvá z toho, že její přítel je bezproblémový a má ji prostě jenom rád.(TV Nova)

S03E08

The Big Time

2.2. 19:25, HBO 3, 35 minutes

The Big Time

Charlotte je šťastně zamilovaná do nového přítele, kterého poznala téměř pod koly taxíku. Samantha se děsí toho, že jako žena ?vysychá? a že vypršel její čas. Carrie potká na party na lodi svého bývalého milence pana Božského. Miranda se pomalu usazuje v rodinném hnízdě, když jí dojde, že Steve, toužící po dítěti, je vlastně také dítětem.(TV Nova)

S03E09

Easy Come, Easy Go

3.2. 18:45, HBO 3, 30 minutes

Easy Come, Easy Go

Miranda prožívá rozchod se Stevem a jejich čtyřnohý mazlíček ho jen urychluje. Aidan vystavuje na přehlídce designérů svůj nábytek a Carrie je v jeho stánku. Tam znovu potká Božského s Natašou a stará slabost je tu. Musí si znovu klást věčnou otázku - je lepší řídit se ve vztazích srdcem, nebo hlavou?(TV Nova)

S03E10

All or Nothing

3.2. 19:15, HBO 3, 35 minutes

All or Nothing

Na Manhattanu se koná velký dívčí mejdan. Miranda propadá sexu po telefonu. Charlotte sní o dokonalém manželství. Problémy s předmanželskou smlouvou ji okamžitě vrátí na pevnou zem. Carrie se pohybuje na tenkém ledě mezi dvěma milenci. Samantha s těžkou chřipkou sní o opravdovém příteli bez sexu.(TV Nova)

Available in 1 day
S03E11

Running with Scissors

7.2. 19:00, HBO 3, 30 minutes

Running with Scissors

Carrie opět chodí na tajné schůzky s Božským a s touto slabostí se svěřuje Mirandě. Samantha má náruživého přítele, který ji ovšem požádá o test na AIDS. Zatímco tedy Samantha zažívá horké chvilky při čekání na výsledky testu, Mirandu obtěžuje na ulici reklamní sendvič.(TV Nova)

Available in 1 day
S03E12

Don't Ask, Don't Tell

7.2. 19:30, HBO 3, 30 minutes

Don't Ask, Don't Tell

Miranda si na speciální placené seznamce vymyslí, že je letuška. Na muže to zabírá, ale ona musí stále žít ve lži. Charlotte pozve kamarádky na předsvatební večeři. Všechny tři jdou totiž na svatbě za družičky a pilně se připravují na svoji roli. Nevěsta se konečně odhodlá vyzkoušet manžela v posteli.(TV Nova)

Similar shows

First Blush

About show

Czech, English
1999
United States Comedy / Romantic

Based on the bestselling book by Candace Bushnell, Sex and the City tells the story of four best friends, all single and in their late thirties, as they pursue their careers and talk about their sex lives, all while trying to survive the New York social scene. 

Creators

Victoria Hochberg

Cast

Kim Cattrall, Sarah Jessica Parker, Chris Noth, John Mese, Carrie Preston, Cynthia Nixon, Kristin Davis, Stephen Barker Turner, Paul Haber