Luther

Luther

S05E03 - Epizoda 3

17.11. 20:00
HBO 3
60 minutes
2019
Velká Británie Crime / Drama / Mysterious / Thriller

V případu děsivých vražd v Londýně již víme, že je ve skutečnosti spáchal navenek distinguovaný chirurg Jeremy Lake a nikoliv James Hauser. Toho pouze využívala psychiatrička Vivien Lakeová ke krytí manželových vražedných sklonů, které se začínají vymykat kontrole. A totéž platí o Alici Morganové. To ona unesla Corneliova syna a navzdory Lutherově snaze celou záležitost urovnat je odhodlána s gangsterem vyrovnat starý účet, ať to stojí, co to stojí. A zatímco Lake unesl další nic netušící oběť, Cornelius po Lutherovi žádal Alicinu hlavu, aniž by tušil, že tím odsuzuje svého syna Alastaira k smrti. (Česká televize)

More information

Similar shows

Black Rain
Predestination
Ana (pracovní název)
Manchester by the Sea

About show

Czech, English
2019
Velká Británie Crime / Drama / Mysterious / Thriller

Úspešný britský kriminálny seriál sleduje osud rozvádzajúceho sa Johna Luthera, brilantného londýnskeho detektíva, ktorý sa nebojí používať neortodoxné metódy. Súčasne bojuje so svojimi vlastnými démonmi, ktorý naznačujú že by mohol byť rovnako zvrátený ako zločinci, ktorých má dostať za mreže.(oficiální text distributora)

Creators

Jamie Payne

Cast

Enzo Cilenti, Patrick Malahide, Idris Elba, Hermione Norris, Ruth Wilson, Dermot Crowley, Michael Obiora, Michael Smiley, Wunmi Mosaku, Paul McGann, Anthony Howell, Katie Brayben, Andrew Mullan, Roberta Taylor