Jak je důležité míti Filipa

Jak je důležité míti Filipa

22.9. 16:00
FilmBox
120 minut
2002
Komedie / Drama / Romantický

Dva mladí gentlemani, žijící v Anglii roku 1890, si pohrávají s pravdou, jen aby do svého poklidného venkovského života vnesli trochu vzrušení. Worthing (Colin Firth) si vymyslel bratra Filipa, kterého používá jako výmluvu, aby mohl navštěvovat okouzlující Gwendolen (Frances O´Connor). Moncrieff (Rupert Everett) si začne říkat Filip poté, co navštíví Worthingovu mladou a krásnou chráněnku Cecily (Reese Witherspoon) na venkovském sídle. Všechno se začne hatit, když se oba společně ocitnou pod jednou střechou. A to je ten správný čas odhalit, jak je důležité míti Filipa! (oficiální text distributora)

Více informací

Podobné tituly

Agatha Christie: Vraždy podle Agathy Christie
Nepoučitelní
Ranč Heartland
Sanditon

O pořadu

česky
2002
Komedie / Drama / Romantický

Dva mladí gentlemani, žijící v Anglii roku 1890, si pohrávají s pravdou, jen aby do svého poklidného venkovského života vnesli trochu vzrušení. Worthing (Colin Firth) si vymyslel bratra Filipa, kterého používá jako výmluvu, aby mohl navštěvovat okouzlující Gwendolen (Frances O´Connor). Moncrieff (Rupert Everett) si začne říkat Filip poté, co navštíví Worthingovu mladou a krásnou chráněnku Cecily (Reese Witherspoon) na venkovském sídle. Všechno se začne hatit, když se oba společně ocitnou pod jednou střechou. A to je ten správný čas odhalit, jak je důležité míti Filipa!


(oficiální text distributora)

Tvůrci

Oliver Parker, Oscar Wilde

Hrají

Edward Fox, Tom Wilkinson, Judi Denchová, Rupert Everett, Frances O'Connorová, Reese Witherspoon, Greg Bennett, Patrick Godfrey, Kiera Chaplin, Anna Massey, Charles Kay, Marsha Fitzalan, Sacha Bennett, Charlie Mole, Cyril Shaps, Finty Williams, Colin Firth, Guy Bensley