Ip Man 4: The Finale

Ip Man 4: The Finale

25.9. 12:40
Film+
110 minut
2019
Akční / Životopisný / Drama

Ip Man (Donnie Yen) přijíždí na pozvání Bruce Leeho (Kwok-kwan Chan) do San Franciska. Kromě návštěvy turnaje karate, kde Bruce vystupuje, hledá Man vhodnou školu pro svého syna Ťina. Bruce si svými postoji znepřátelil místní čínskou komunitu a Man jako jeho mistr pocítí následky jeho činů. Kromě čínských mistrů se dostane do konfliktu i s rotmistrem Bartonem Geddesem (Scott Adkins), kterému se nelíbí, že by kung-fu mělo být součástí výcvikového programu mariňáků. (LangiJ)

Více informací

Podobné tituly

Zoom In
Zaměřeno na
Na mušce
Totalcar
Ong-Bak 2
Never Back Down 2: The Beatdown
Ghost Rider 2

O pořadu

česky
2019
Akční / Životopisný / Drama

Ip Man (Donnie Yen) přijíždí na pozvání Bruce Leeho (Kwok-kwan Chan) do San Franciska. Kromě návštěvy turnaje karate, kde Bruce vystupuje, hledá Man vhodnou školu pro svého syna Ťina. Bruce si svými postoji znepřátelil místní čínskou komunitu a Man jako jeho mistr pocítí následky jeho činů. Kromě čínských mistrů se dostane do konfliktu i s rotmistrem Bartonem Geddesem (Scott Adkins), kterému se nelíbí, že by kung-fu mělo být součástí výcvikového programu mariňáků.


(LangiJ)

Tvůrci

Wilson Yip

Hrají

Jason Redshaw, Mark Strange, Lynn Hung, Kent Cheng, Kwok-Kwan Chan, Vanness Wu, Karena Ng, Meng Lo, Yue Wu, Chris Collins, Jim Liu, Siu-Wah Chan, Xiaofei Zhou, Donnie Yen, Scott Adkins, Vanda Lee Margraf, Ye He, Pierre Ngo, Diego Dati