Kriminálka New York

Kriminálka New York

S06E23 - Na dovolenou

8.12. 22:15
Nova Action
50 minut
2010
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Policistům se podaří chytit Caseyho, on však přímo od výslechu u soudu uteče. Mac nechápe, proč tak chytrý a nebezpečný zločinec se nechal tak jednoduše chytit, když dokázal utéci od přísně střeženého soudu. K svému zděšení však vyjde najevo, že Casey vše naplánoval a tentokrát má být cílem jeho útoku právě Danny, který kdysi chytil a zavřel jeho bratra. Právě jemu dává za vinu bratrovu sebevraždu.(TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 9
S09E14

White Gold

21.2. 03:15, Nova Action, 40 minut

White Gold

Na ulici je nalezena mrtvola mladého prodavače pizzy. Jak se ukáže, někdo ukradl jeho dodávku. Policisté se nejdříve domnívají, že za vraždou je prodej drog. Mladík totiž ve své dodávce pašoval přes kanadskou hranici velké balíky. Stopa z nalezeného ukradeného auta policisty přivede do bytu jednoho z podezřelých. Objeví u něj balíky, jedná se ale o sýr, který mladík kvůli rozdílné dani pašoval do Kanady, aby si přivydělal. Policisté zjistí, že naproti skladišti, odkud mladík sýr vozil, ho sledoval jeden ze zaměstnanců autoservisu...(TV Nova)

S09E16

Blood Actually

22.2. 03:15, Nova Action, 40 minut

Blood Actually

Na svátek sv. Valentýna tým řeší tři nesouvisející případy, při nich zemřeli tři muži. V prvním případě došlo k napadení hotelového hosta. Muž tvrdí, že kdosi bušil na dveře, a když otevřel, neznámý útočník ho napadl, a tak ho v sebeobraně bodl vývrtkou. Druhý případ se týká muže, kterého jeho manželka otrávila pomocí čokoládových bonbónů. Posledním případem, který policisté řeší, je případ muže, bývalého ředitele investiční firmy, který okradl své klienty.(TV Nova)

S09E17

Today Is Life

23.2. 03:10, Nova Action, 45 minut

Today Is Life

Při pronásledování dvou lupičů, kteří vykradli klenotnictví, zastřelí mladý policista černošského mladíka. To vyvolá vlnu nepokojů mezi obyvateli. Poté napadnou místní policejní okrsek a chtějí policistu lynčovat. Macův tým musí zjistit, zda má policista pravdu, když tvrdí, že střílel proto, že na něj pachatel při pronásledování vystřelil. Mac žádá Christine o ruku.(TV Nova)

Podobné tituly

Kriminálka Las Vegas
NCIS: Hawai'i
Kriminálka Miami
NCIS: Los Angeles
Lovci zločinců

O pořadu

česky česky
2010
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Gary Sinise ako detektív Mac Taylor vedie elitnú jednotku súdnych expertov a vedcov z divízie C.S.I. newyorskej kriminálky, ktorá vyšetruje prípady vrážd na základe perfektnej obhliadky miesta činu, tiel obetí a vedeckej analýzy nájdených stôp v jednom z najlepších laboratórií na svete. Ľudia klamú, dôkazy nikdy!(TV JOJ)

Tvůrci

Duane Clark

Hrají

Tina Huang, Robert Joy, Danny Nucci, Gary Sinise, A. J. Buckley, Edward Furlong, Carmine Giovinazzo, Melina Kanakaredes, Eddie Cahill, Hill Harper, Anna Belknap, Jules Willcox, Kacey Taylor, Sarah J. Holden