Kriminálka New York

Kriminálka New York

S06E15 - Formule

29.11. 03:55
Nova Action
50 minut
2010
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Při exhibici jezdců Formule 1 dojde k podivné nehodě. Vůz jednoho závodníka vybuchne a muž po několika hodinách v nemocnici umírá. Policisté nejdříve hledají výbušninu, pak ale zjistí, že výbuch způsobila nepovolená úprava na autě, se kterou kdosi manipuloval. V podezření se ocitá jak závodníkova konkurentka, tak jeho technik a manželka. Otisk na klíči, který byl použit při úpravě, však dokáže, že vrahem je někdo jiný.(TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 9
S09E09

Blood Out

16.2. 03:55, Nova Action, 40 minut

Blood Out

V opuštěném skladišti je nalezeno přepůlené tělo člena místního dominikánského gangu. Flack na místě zjistí, že mrtvému volala několikrát vyšetřovatelka Lovatová. Vysvětluje mu, že nedávno zasahovala v autobuse, kde byl pobodán cestující. Přitom ji poznala členka gangu, ve kterém v minulosti působila jako policistka v utajení. Proto chtěla muže, který jí pomohl z gangu utéct, varovat. Bohužel se policistům nepodaří členku gangu, která Lovatovou v autobuse poznala, zatknout. Pátrání mezi dalšími členy gangu pokračuje...(TV Nova)

S09E10

The Real McCoy

16.2. 22:15, Nova Action, 55 minut

The Real McCoy

V ulici za exkluzivním barem je nalezeno mrtvé tělo majitele baru. Kdosi ho narazil na trčící šroub u plotu a on vykrvácel. Muž před svou smrtí měl v baru potyčku s propuštěným vězněm. Ten policii tvrdí, že ho majitel z baru vyhodil a pak už ho neviděl. Zjištění, že majitelé baru v minulosti pracovali jako podlaháři a že opravovali dům, ve kterém bydlel onen propuštěný vězeň, vrací vyšetřovatele k původnímu podezřelému.(TV Nova)

S09E11

Command+P

17.2. 23:55, Nova Action, 55 minut

Command+P

Ve své kanceláři byl zastřelen právník. Zanedlouho poté je ve své dílně objeven mrtvý konstruktér. Ukáže se, že oba byli zastřeleni podivnou zbraní, která na kulce nenechala žádné stopy po drážkování. Laborant Sheldon přijde na to, že si pachatel zbraň vytiskl na 3D tiskárně. Policisté se pokusí zmapovat poslední hodiny konstruktérova života. Zjistí, že se měl sejít ve známém klubu s významným investorem, kterému chtěl ukázat svou tištěnou zbraň. Bohužel se spletl a oslovil jiného muže.(TV Nova)

S09E12

Civilized Lies

19.2. 22:15, Nova Action, 45 minut

Civilized Lies

Při přepadení na ulici je zastřelen policista, který si ve svém volném čase přivydělával jako ochranka směnárny. Policista dva z útočníků před svou smrtí postřelil. Jednoho z nich se podařilo chytit, když se nechával ošetřit v nemocnici. Muž zprvu tvrdil, že se na místě ocitl náhodou. To se policistům podaří velmi rychle vyvrátit. Muž je však zatvrzelý a nechce své komplice prozradit. Teprve když u něj doma udělá policie domovní prohlídku a najde věci z loupeže, je ochoten připustit, že na místě činu byl. Mac mu předvede malé divadlo, které muže přesvědčí, že se policistům podařilo chytit jednoho z jeho kompliců a ten začal svalovat vinu na něj.(TV Nova)

S09E13

Nine Thirteen

19.2. 23:00, Nova Action, 50 minut

Nine Thirteen

Na auto spadl muž z mrakodrapu číslo 913. Právě tato budova má špatnou pověst, v průběhu let tady zahynulo stejným způsobem několik lidí. První z nich byl její stavitel, který na burze přišel o veškeré jmění a protože měl alergii na slunce, vystupoval na veřejnosti v jakési masce. Dnešní oběť, Alex Henley, se živil tím, že v kostýmu původního majitele a s napodobeninou jeho masky se před budovou fotil s turisty. Policisté ale zjistí, že byl ve skutečnosti kapesním zlodějem, který při fotografování okrádal turisty. Záznam z výtahu budovy ukáže úplně novou stopu.(TV Nova)

S09E14

White Gold

21.2. 03:15, Nova Action, 40 minut

White Gold

Na ulici je nalezena mrtvola mladého prodavače pizzy. Jak se ukáže, někdo ukradl jeho dodávku. Policisté se nejdříve domnívají, že za vraždou je prodej drog. Mladík totiž ve své dodávce pašoval přes kanadskou hranici velké balíky. Stopa z nalezeného ukradeného auta policisty přivede do bytu jednoho z podezřelých. Objeví u něj balíky, jedná se ale o sýr, který mladík kvůli rozdílné dani pašoval do Kanady, aby si přivydělal. Policisté zjistí, že naproti skladišti, odkud mladík sýr vozil, ho sledoval jeden ze zaměstnanců autoservisu...(TV Nova)

S09E16

Blood Actually

22.2. 03:15, Nova Action, 40 minut

Blood Actually

Na svátek sv. Valentýna tým řeší tři nesouvisející případy, při nich zemřeli tři muži. V prvním případě došlo k napadení hotelového hosta. Muž tvrdí, že kdosi bušil na dveře, a když otevřel, neznámý útočník ho napadl, a tak ho v sebeobraně bodl vývrtkou. Druhý případ se týká muže, kterého jeho manželka otrávila pomocí čokoládových bonbónů. Posledním případem, který policisté řeší, je případ muže, bývalého ředitele investiční firmy, který okradl své klienty.(TV Nova)

S09E17

Today Is Life

22.2. 22:15, Nova Action, 55 minut

Today Is Life

Při pronásledování dvou lupičů, kteří vykradli klenotnictví, zastřelí mladý policista černošského mladíka. To vyvolá vlnu nepokojů mezi obyvateli. Poté napadnou místní policejní okrsek a chtějí policistu lynčovat. Macův tým musí zjistit, zda má policista pravdu, když tvrdí, že střílel proto, že na něj pachatel při pronásledování vystřelil. Mac žádá Christine o ruku.(TV Nova)

Podobné tituly

Kriminálka Las Vegas
NCIS: Hawai'i
Kriminálka Miami
NCIS: Los Angeles
Lovci zločinců

O pořadu

česky česky
2010
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Gary Sinise ako detektív Mac Taylor vedie elitnú jednotku súdnych expertov a vedcov z divízie C.S.I. newyorskej kriminálky, ktorá vyšetruje prípady vrážd na základe perfektnej obhliadky miesta činu, tiel obetí a vedeckej analýzy nájdených stôp v jednom z najlepších laboratórií na svete. Ľudia klamú, dôkazy nikdy!(TV JOJ)

Tvůrci

Matt Earl Beesley

Hrají

Robert Joy, Gary Sinise, Timothy V. Murphy, A. J. Buckley, Marisa Ramirez, Antonio Sabato Jr., Kevin Kilner, Rick Peters, Carmine Giovinazzo, Melina Kanakaredes, Eddie Cahill, Hill Harper, Anna Belknap, Danica Patrick