Kriminálka New York

Kriminálka New York

S06E09 - Zázemí

20.11. 22:15
Nova Action
55 minut
2009
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Policisté pronásledují kompasového vraha do blízkého parku. Tady se jim však pronásledovaný ztratí. Mac objeví v podzemí parku síť kanálů. Uprostřed nich si vrah ve starém protiatomovém krytu udělal byt. Právě odsud byly různé fragmenty, které policisty odkazovaly na šedesátá léta. Díky analýze věcí z podzemního doupěte zjistí, kde se vrah každý den pohybuje.(TV Nova)

Více informací
S06E14

Láska ke krvi

27.11. 22:15, Nova Action, 55 minut

Láska ke krvi

Uprostřed zasněženého zimního parku je nalezeno tělo zavražděné dívky. Někdo jí probodl krční tepnu, ukousl lalůček ucha a nechal vykrvácet. Velmi brzy vyšetřovatelé zjistí, že dívka vyznávala podivnou víru s prvky upírství. Stopy je vedou k jejímu duchovnímu vůdci.(TV Nova)

S06E15

Formule

29.11. 03:55, Nova Action, 50 minut

Formule

Při exhibici jezdců Formule 1 dojde k podivné nehodě. Vůz jednoho závodníka vybuchne a muž po několika hodinách v nemocnici umírá. Policisté nejdříve hledají výbušninu, pak ale zjistí, že výbuch způsobila nepovolená úprava na autě, se kterou kdosi manipuloval. V podezření se ocitá jak závodníkova konkurentka, tak jeho technik a manželka. Otisk na klíči, který byl použit při úpravě, však dokáže, že vrahem je někdo jiný.(TV Nova)

S06E16

Nejistá pravidla

30.11. 22:15, Nova Action, 55 minut

Nejistá pravidla

Uprostřed města pobíhá od krve umazaný mladík se sekyrou. Policisté zjistí, že byl ubytován v nedalekém hotelu. V jeho pokoji se najdou dva mrtví kamarádi, kteří pro něj pořádali narozeninovou oslavu. Seznámili se během ní se dvěma dívkami, které utekly od svého šéfa, dealera drog. Během oslavy mladíkům přimíchaly do pití LSD.(TV Nova)

S06E17

Kotlík zlata

1.12. 22:15, Nova Action, 55 minut

Kotlík zlata

V jednom skladu jsou nalezeny mrtvoly dvou mužů. Ukáže se, že jeden z nich je známý novinář, který vyhledával ožehavé případy. Druhý muž je zaměstnanec firmy, která se zaobírá výrobou zlatých cihel. Novinář byl zastřelen, ale druhý muž byl doslova utlučen zlatou cihlou. Maca přes jeho adoptivního syna vyhledá společník novináře.(TV Nova)

S06E18

Odpočívej v pokoji, Marino Garitová

3.12. 04:00, Nova Action, 55 minut

Odpočívej v pokoji, Marino Garitová

Stela se dozvídá, že žena, která několik let pátrala po uneseném bratrovi, údajně spáchala sebevraždu. Nevěří tomu a odmítá se s tím smířit. Teprve informace od lékařky z pohotovosti přesvědčí Maca, že souhlasí s dalším vyšetřováním. Stela s Flackem prohledávají ženin byt, když je Stela nečekaně sražena neznámým mužem.(TV Nova)

S06E19

Vykoupení

3.12. 22:10, Nova Action, 50 minut

Vykoupení

Shaldon je přizván k popravě na smrt odsouzeného muže jménem Timberland. Ten se mu přizná, že údajně zabil jeho sestru. Poprava se nakonec nekoná, protože jeden z dozorců zemřel na otravu. Následně vypukne ve vězení vzpoura a Shaldon se ocitne v nebezpečí života. Pomůže mu nečekaně právě Timberland. Shaldon tuší, že za smrtí strážce a vzpourou je odsouzený zločinec Casey.(TV Nova)

Dostupné za 21 hodin
S06E20

Povídka o zápasníkovi

4.12. 22:15, Nova Action, 55 minut

Povídka o zápasníkovi

Nález muže v betonu na staveništi, který si říkal Gladiátor, přivádí Maca a jeho tým k nelegálním zápasům. Ty organizuje na internetu mladík, který přemluvil Gladiátora k zápasu, i když věděl, že mu lékaři další zápasy zakázali kvůli zranění mozku. Tento značně brutální zápas sice vyhrál, ale okamžitě po vyhlášení omdlel...(TV Nova)

Dostupné za 1 den
S06E21

Neobvyklí podezřelí

5.12. 22:15, Nova Action, 55 minut

Neobvyklí podezřelí

Na ulici kdosi postřelil malého chlapce. Vypadá to, že místní darebák okradl o hodinky jednoho kluka a přitom staršího bratra, který šel s ním, postřelil. Mladší chlapec však při identifikaci násilníka nepozná. Mobilní telefon, který měl postřelený v batohu, přivede policisty k jinému muži, kterého při zatýkání srazí auto. Mladší chlapec se konečně přizná, jak se vše ve skutečnosti událo.(TV Nova)

Dostupné za 3 dny
S06E22

Úhel pohledu

7.12. 22:15, Nova Action, 55 minut

Úhel pohledu

Pronásledovaný muž shodí Maca přes zábradlí. Naštěstí si narazí jen několik žeber a zlomí ruku. Musí však zůstat doma. Když sleduje skrz okno sousedy, uvidí muže, který tráví kanárka. Za několik hodin se potom od svých podřízených dozví, že návštěvník, kterého u muže s kanárkem viděl, zemřel na toaletě restaurace. Je překvapen, když uvidí, že k muži s kanárkem se nastěhovala jeho bývalá láska Payton.(TV Nova)

Dostupné za 4 dny
S06E23

Na dovolenou

8.12. 22:15, Nova Action, 50 minut

Na dovolenou

Policistům se podaří chytit Caseyho, on však přímo od výslechu u soudu uteče. Mac nechápe, proč tak chytrý a nebezpečný zločinec se nechal tak jednoduše chytit, když dokázal utéci od přísně střeženého soudu. K svému zděšení však vyjde najevo, že Casey vše naplánoval a tentokrát má být cílem jeho útoku právě Danny, který kdysi chytil a zavřel jeho bratra. Právě jemu dává za vinu bratrovu sebevraždu.(TV Nova)

Podobné tituly

Kriminálka Las Vegas
NCIS: Los Angeles
NCIS: Hawai'i
Manifest

O pořadu

česky česky
2009
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Gary Sinise ako detektív Mac Taylor vedie elitnú jednotku súdnych expertov a vedcov z divízie C.S.I. newyorskej kriminálky, ktorá vyšetruje prípady vrážd na základe perfektnej obhliadky miesta činu, tiel obetí a vedeckej analýzy nájdených stôp v jednom z najlepších laboratórií na svete. Ľudia klamú, dôkazy nikdy!(TV JOJ)

Tvůrci

Matt Earl Beesley

Hrají

Josie Davis, Robert Joy, Gary Sinise, A. J. Buckley, Martin Papazian, Skeet Ulrich, Carmine Giovinazzo, Melina Kanakaredes, Eddie Cahill, Hill Harper, Anna Belknap, Kimberly Evan, Olivia Summers, Marc Menchaca