Kriminálka New York

Kriminálka New York

S04E01 - Posloucháš mě?

21.9. 03:50
Nova Action
40 minut
2007
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Po Soche slobody stekajú celé litre ľudskej krvi! Na najvyššej vyhliadke - v korune pri pochodni - sa v noci miloval ochrankár s kolegyňou. Ráno tam nájdu jej telo s podrezaným hrdlom a rozsekaná mŕtvola milenca pláva dole v rieke. Ale to nie je všetko! Oproti na streche domu sedí na stoličke oranžová mŕtvola muža, ktorej odsali krv a nahradili ju čistidlom. Na tričku má krvavý nápis - zomrú ešte dvaja! A skutočne, japonský hudobník s odrezaným jazykom zomiera v koncertnej sále uväznený v obrovskom bubne a smrť hrozí aj speváčke, ktorá spolu s oboma obeťami bola pred rokom svedkyňou vraždy jej priateľky - klaviristky. Táto hrôza privíta unaveného Maca Taylora ihneď po jeho návrate z Londýna. Nuž, nie nadarmo sa hovorí - vitajte v USA, v krajine slobody a domovine zločinu!(TV Wau)

Více informací
S06E15

Formule

29.11. 03:55, Nova Action, 50 minut

Formule

Při exhibici jezdců Formule 1 dojde k podivné nehodě. Vůz jednoho závodníka vybuchne a muž po několika hodinách v nemocnici umírá. Policisté nejdříve hledají výbušninu, pak ale zjistí, že výbuch způsobila nepovolená úprava na autě, se kterou kdosi manipuloval. V podezření se ocitá jak závodníkova konkurentka, tak jeho technik a manželka. Otisk na klíči, který byl použit při úpravě, však dokáže, že vrahem je někdo jiný.(TV Nova)

S06E16

Nejistá pravidla

30.11. 22:15, Nova Action, 55 minut

Nejistá pravidla

Uprostřed města pobíhá od krve umazaný mladík se sekyrou. Policisté zjistí, že byl ubytován v nedalekém hotelu. V jeho pokoji se najdou dva mrtví kamarádi, kteří pro něj pořádali narozeninovou oslavu. Seznámili se během ní se dvěma dívkami, které utekly od svého šéfa, dealera drog. Během oslavy mladíkům přimíchaly do pití LSD.(TV Nova)

S06E17

Kotlík zlata

1.12. 22:15, Nova Action, 55 minut

Kotlík zlata

V jednom skladu jsou nalezeny mrtvoly dvou mužů. Ukáže se, že jeden z nich je známý novinář, který vyhledával ožehavé případy. Druhý muž je zaměstnanec firmy, která se zaobírá výrobou zlatých cihel. Novinář byl zastřelen, ale druhý muž byl doslova utlučen zlatou cihlou. Maca přes jeho adoptivního syna vyhledá společník novináře.(TV Nova)

S06E18

Odpočívej v pokoji, Marino Garitová

3.12. 04:00, Nova Action, 55 minut

Odpočívej v pokoji, Marino Garitová

Stela se dozvídá, že žena, která několik let pátrala po uneseném bratrovi, údajně spáchala sebevraždu. Nevěří tomu a odmítá se s tím smířit. Teprve informace od lékařky z pohotovosti přesvědčí Maca, že souhlasí s dalším vyšetřováním. Stela s Flackem prohledávají ženin byt, když je Stela nečekaně sražena neznámým mužem.(TV Nova)

S06E19

Vykoupení

3.12. 22:10, Nova Action, 50 minut

Vykoupení

Shaldon je přizván k popravě na smrt odsouzeného muže jménem Timberland. Ten se mu přizná, že údajně zabil jeho sestru. Poprava se nakonec nekoná, protože jeden z dozorců zemřel na otravu. Následně vypukne ve vězení vzpoura a Shaldon se ocitne v nebezpečí života. Pomůže mu nečekaně právě Timberland. Shaldon tuší, že za smrtí strážce a vzpourou je odsouzený zločinec Casey.(TV Nova)

S06E20

Povídka o zápasníkovi

4.12. 22:15, Nova Action, 55 minut

Povídka o zápasníkovi

Nález muže v betonu na staveništi, který si říkal Gladiátor, přivádí Maca a jeho tým k nelegálním zápasům. Ty organizuje na internetu mladík, který přemluvil Gladiátora k zápasu, i když věděl, že mu lékaři další zápasy zakázali kvůli zranění mozku. Tento značně brutální zápas sice vyhrál, ale okamžitě po vyhlášení omdlel...(TV Nova)

Dostupné za 11 hodin
S06E21

Neobvyklí podezřelí

5.12. 22:15, Nova Action, 55 minut

Neobvyklí podezřelí

Na ulici kdosi postřelil malého chlapce. Vypadá to, že místní darebák okradl o hodinky jednoho kluka a přitom staršího bratra, který šel s ním, postřelil. Mladší chlapec však při identifikaci násilníka nepozná. Mobilní telefon, který měl postřelený v batohu, přivede policisty k jinému muži, kterého při zatýkání srazí auto. Mladší chlapec se konečně přizná, jak se vše ve skutečnosti událo.(TV Nova)

Dostupné za 2 dny
S06E22

Úhel pohledu

7.12. 22:15, Nova Action, 55 minut

Úhel pohledu

Pronásledovaný muž shodí Maca přes zábradlí. Naštěstí si narazí jen několik žeber a zlomí ruku. Musí však zůstat doma. Když sleduje skrz okno sousedy, uvidí muže, který tráví kanárka. Za několik hodin se potom od svých podřízených dozví, že návštěvník, kterého u muže s kanárkem viděl, zemřel na toaletě restaurace. Je překvapen, když uvidí, že k muži s kanárkem se nastěhovala jeho bývalá láska Payton.(TV Nova)

Dostupné za 3 dny
S06E23

Na dovolenou

8.12. 22:15, Nova Action, 50 minut

Na dovolenou

Policistům se podaří chytit Caseyho, on však přímo od výslechu u soudu uteče. Mac nechápe, proč tak chytrý a nebezpečný zločinec se nechal tak jednoduše chytit, když dokázal utéci od přísně střeženého soudu. K svému zděšení však vyjde najevo, že Casey vše naplánoval a tentokrát má být cílem jeho útoku právě Danny, který kdysi chytil a zavřel jeho bratra. Právě jemu dává za vinu bratrovu sebevraždu.(TV Nova)

Podobné tituly

Kriminálka Las Vegas
NCIS: Los Angeles
NCIS: Hawai'i
Manifest

O pořadu

česky česky
2007
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Gary Sinise ako detektív Mac Taylor vedie elitnú jednotku súdnych expertov a vedcov z divízie C.S.I. newyorskej kriminálky, ktorá vyšetruje prípady vrážd na základe perfektnej obhliadky miesta činu, tiel obetí a vedeckej analýzy nájdených stôp v jednom z najlepších laboratórií na svete. Ľudia klamú, dôkazy nikdy!(TV JOJ)

Tvůrci

David Von Ancken

Hrají

Robert Joy, Chase Kim, Gary Sinise, A. J. Buckley, Bess Wohl, Misha Collins, Carmine Giovinazzo, Melina Kanakaredes, Eddie Cahill, Hill Harper, Anna Belknap, Erik Fellows, Charlie Koznick