Slečna Scarletová a Vévoda

Slečna Scarletová a Vévoda

S02E03 - Chudákův hrob

24.9. 23:30
Epic Drama
50 minut
Krimi / Drama

Eliza je nucena se skrývat, když se stane hlavní podezřelou v sérii vloupání do městských márnic. Zatímco se Vévoda snaží najít další podezřelé, Eliza se obrací o pomoc na Mosese. (Viasat)

Více informací

Epizody

Řada 3
S03E03

Hotel St Marc

30.11. 02:00, Epic Drama, 50 minut

Hotel St Marc

Eliza vypátrá podvodníka v hotelu v odlehlé části Francie. Věří, že konečně dopadla nejhledanějšího muže Scotland Yardu, ale není jediným hotelovým hostem, který si chce vyzvednout odměnu. (Viasat)

S03E04

Pokrevní linie

29.11. 22:45, Epic Drama, 50 minut

Pokrevní linie

Detektiv Fitzroy vidí, jak jeden z jeho kolegů podstrčí podezřelému důkazy. Protože je Vévoda pryč, Fitzroy se obrátí na Elizu a najme ji, aby se podívala na případ policejní korupce. (Viasat)

Dostupné za 1 den
S03E05

The Heir

6.12. 21:55, Epic Drama, 50 minut

The Heir

Dostupné za 1 den
S03E06

The Jewel of the North

6.12. 22:45, Epic Drama, 55 minut

The Jewel of the North

Podobné tituly

Slečna Marplová
Ďáblovo hrdlo
Grantchester
Rillington Place
Agatha Chrstie: Svědek obžaloby
Inspektor George Gently
Manhattan

O pořadu

česky, anglicky, maďarsky
Krimi / Drama

Tento britský detektivní seriál se odehrává v Londýně 50. let 19. století, době Jacka Rozparovače, a představuje hlavní hrdinku, neohroženou a nezávislou Elizu Scarlet. Slečna Sccarlet se díky svým vyšetřovacím schopnostem vždy zajímala o detektivní agenturu svého nedávno zesnulého otce, než aby se chovala jako „správná“ dáma. Ale nic ji nedokázalo připravit na nebezpečí, se kterými se setká při vyšetřování vražd. Souběžně s každým případem jednou týdně budeme sledovat, jak se vyvíjí vztahy Elizy k ostatním postavám: inspektoru Williamu Wellingtonovi, známému jako Vévoda, investorovi Rupertu Parkerovi, služebné Ivy nebo důvtipnému podvodníkovi Mojžíši.


(Viasat)

Hrají

Danny Midwinter, Stuart Martin, Kate Phillips