Murdoch Mysteries

Murdoch Mysteries

S09E11 - A Case of the Yips

19.3. 09:50
Epic Drama
45 minutes
2016
Canada / Velká Británie Crime / Drama / Mysterious

Detektiv William Murdoch vyšetřuje podivné okolnosti smrti golfisty, který byl nalezen nedaleko golfového hřiště v Torontu. Během objasňování případu také on poněkud nečekaně propadne kouzlu hry pro gentlemany. Velmi rychle pochopí, že kromě notné dávky štěstí je v ní skutečně potřeba dobře vědět, jak na to jít, a to doslova u každé jamky...(Česká televize)

More information
S10E12

The Missing

3.6. 07:45, Televize Seznam, 60 minutes

The Missing

Stará paní Adelia Gordonová marně doufá, že se konečně objeví její syn. Zmizel beze stopy již před dvaceti lety. Její druhý syn Jonah ale není příliš nadšen, když se V Torontu objeví, člověk, který se za něj nejspíše jen vydává. Detektiv Watts zase pátrá po své, před lety zmizelé sestře. A detektiv Murdoch se se svými schopnostmi snaží přispět k vyřešení obou záhad…(Česká televize)

S10E13

Mr. Murdoch's Neighbourhood

4.6. 08:20, Televize Seznam, 60 minutes

Mr. Murdoch's Neighbourhood

Detektiv Murdoch na zakoupeném pozemku u řeky hodlá postavit rodinný dům. Jeho nadšení a plány ale naruší nepříjemné překvapení. Na pozemku je nalezena zakopaná kostra neznámé osoby. Bohužel ale není jediná. Murdoch s Julií místo stavby domu najednou řeší, komu patří nalezené pozůstatky, a také to, kdo mrtvé mohl právě v těchto místech pohřbít. Při zkoumání v pitevně se navíc ukáže, že nalezené osoby téměř určitě zemřely násilnou smrtí…(Česká televize)

S10E14

From Murdoch to Eternity

5.6. 08:00, Televize Seznam, 60 minutes

From Murdoch to Eternity

Detektiv Murdoch na veřejnosti vyhlašuje objevení receptu, který umožňuje získat věčné mládí. Složení léku původně začal v Panamě připravovat neúnavný vynálezce a nadšenec pro všechno nové, pan Pendrik. Byl však někým zavražděn. Zpráva o zázračném léku přilákala do Toronta řadu podnikavců i podezřelých kriminálních osob. A právě to detektiv Murdoch předem zamýšlel, aby mohl s dalšími policisty realizovat tajný plán…(Česká televize)

S10E15

Hades Hath No Fury

6.6. 08:20, Televize Seznam, 60 minutes

Hades Hath No Fury

Při výbuchu v jednom domě v Torontu zemřela Muriel Brůsová. Právě její smrt přivádí detektiva Murdocha do starého, poloopuštěného sídla rodiny Greeenwoodových v Rosedale. Na prvý pohled cítí přítomnost něčeho neobvyklého. Objeví zde totiž jenom ženy, které jsou zaměstnány prací v domě či na zahradě. Na vyšetřování nezvyklého případu se podílejí i detektivové Wats a Freddy Pinková…(Česká televize)

S10E16

Master Lovecraft

7.6. 08:20, Televize Seznam, 60 minutes

Master Lovecraft

Objev těla mrtvé dívky a některé groteskní náčrty vedou k tomu, že detektiv Murdoch začne sledovat skupinu okultistů. Jeho členové patří k těm lépe situovaným občanům Toronta. Mají zjevnou zálibu v morbidnostech a věcech spojených se smrtí. Mezi ně patří také svérázný mladík H. P. Lovecraft, který nejvíce upoutá pozornost…(Česká televize)

S10E17

Hot Wheels of Thunder

8.6. 08:10, Televize Seznam, 60 minutes

Hot Wheels of Thunder

Detektiv Murdoch vyšetřuje úmrtí mladé šampiónky na kolečkových bruslích. To jej přivádí do světa místní sportovní soutěže, kterou bohužel ovládají agresivní a nemilosrdné praktiky. Rebecca Jamesová chce pomstít zemřelou přítelkyni. Právě proto se rozhodne soutěžit v závodě, kde její konkurentky využívají utajovanou výhodu. Doktorka Ogdenová se rozhodne, že jí svojí účastí aktivně podpoří…(Česká televize)

S10E18

Hell to Pay

9.6. 08:20, Televize Seznam, 60 minutes

Hell to Pay

Když výstřední torontský tanečník požádá detektiva Murdocha o pomoc, ocitá se v situaci, kterou rozhodně neočekával. Celý tým Policejní stanice číslo 4 je náhle obklopen důkladně promyšleným kompromitujícím spiknutím a vystaven nepředvídatelnému nebezpečí.(Česká televize)

Similar shows

Elementary
Grantchester
Miss Fisher's Murder Mysteries
Maigret
CSI: Crime Scene Investigation
NCIS: LA

About show

Czech, English, Hungarian
2016
Canada / Velká Británie Crime / Drama / Mysterious

A Victorian-era Toronto detective uses then-cutting edge forensic techniques to solve crimes, with the assistance of a female coroner who is also struggling for recognition in the face of tradition, based on the books by Maureen Jennings.

Creators

Cal Coons

Cast

Yannick Bisson, Kevin Jubinville, Mouna Traoré, Daniel DeSanto, Steve Cumyn, Thomas Craig, Jonny Harris, Helene Joy, Cyrus Lane