Vinaři

Vinaři

S01E14 - Lovecká sezona

17.9. 09:20
ČT Déčko
85 minut
2006
Pro děti

V křetickém lese je pusto prázdno. I po uměle vysazené zvěři se slehla zem. Očekávaná naháňka zavání naprostým fiaskem, ale jen než Olin s Bedřichem v lese objeví neznámé zvířecí stopy.(TV Prima)

Více informací
Nahrát
Nahrávat seriál

Epizody

Řada 1
S01E14

Lovecká sezona

17.9. 09:20, ČT Déčko, 85 minut

Lovecká sezona

V křetickém lese je pusto prázdno. I po uměle vysazené zvěři se slehla zem. Očekávaná naháňka zavání naprostým fiaskem, ale jen než Olin s Bedřichem v lese objeví neznámé zvířecí stopy.(TV Prima)

Podobné tituly

Modrý kód
Co ste hasiči

O pořadu

česky, audio popis (AD) česky
2006
Pro děti

Kateřina Hýsková přijíždí z Prahy se svými dvěma dospělými dětmi navštívit rodiče do malebné jihomoravské vesnice Křetice, kde její otec vinař právě .slaví narozeniny. Kateřina je emancipovaná rozvedená manažerka, má poněkud rozjíveného syna Buddyho, který by se nejradši jen poflakoval, a sportovně založenou dceru Petru, která sní o dráze profesionální basketbalistky. Jenže zatím ani jeden z nich netuší, že se vlivem různých okolností jejich pobyt v Křeticích značně protáhne...Vážený křetický občan Bedřich Pavlíček slaví pětašedesáté narozeniny. Jeho narozeniny jsou v Křeticích stejně významnou událostí jako třeba Vánoce – ale oproti Vánocům můžou všichni pít jeho víno zadarmo, takže je to ještě lepší. Jediný, kdo si nepřeje, aby ho Pavlíček hostil, je velkovinař Vlček. Chtěl by se s ním konečně usmířit, a tak mu chce oslavu udělat po svém. Jenže organizaci narozenin drží pevně v rukou Stázi Pavlíčková, takže to nebude mít jednoduché. Popřát Bedřichovi chce i jeho dcera Kateřina, která přijíždí i se svými skoro dospělými dětmi Buddym a Petrou. Těm návštěva „Asie", jak říká Moravě Pražák Buddy, moc nevoní. Ale to je nakonec všechno jedno, protože v hlavní roli se stejně ocitne jedno mrtvé prase...(TV Prima)

Tvůrci

Roger Allers, Jill Culton a Anthony Stacchi

Hrají

Oldřich Navrátil, Tereza Kostková, L. Benešová, T. Matonoha, Jitka Smutná, Jan Brožek, Lukáš Langmajer, Jakub Uličník, Pavel Nečas, Robert Nebřenský, Hynek Čermák, Pavel Liška, Miroslav Táborský, V. Postránecký, Jana Paulová, Anna Fialová, Karel Roden, Zdeněk Junák, Tomáš Materna, Alžběta Vaculčiaková, Radim Novák, Svatopluk Říčánek