Grantchester

Grantchester

S06E04 - Episode 4

25.9. 23:40
ČT1 SM
55 minut
Krimi / Drama / Mysteriózní

Když to už vypadá, že v sobotu večer se všichni nechali být a bude to klidný večer, objeví se partička opilých amerických vojáků. Podařilo se jim úplně odrovnat auto. To zatím nevypadá nějak divně. Tedy dokud není v autě nalezeno tělo mrtvého vojáka. Někdo z nich ho zabil, ale kdo? (Varan)

Více informací
S02E05

Epizoda 5

4.12. 14:05, Epic Drama, 50 minut

Epizoda 5

Existuje rozdíl mezi spravedlností a odplatou? Odpověď na tuto přetěžkou otázku leží teď jako balvan mezi Geordiem a Sidneym. Gary Bell byl odsouzen k smrti a může už jen doufat, že uspěje se svým odvoláním. V kampani na jeho podporu se angažuje Sidney i Amanda. To Geordie má mezitím úplně jiné starosti. V policejní cele totiž umírá Eddie Jones, notorický pijan a násilník, který pravidelně mlátil svou ženu Ritu. Geordie už se na to nemohl dívat, proto ho sebral. Nyní ovšem čelí podezření, že to se svou starostlivostí poněkud přehnal a milý Eddie jeho soukromou domluvu nepřežil. Rozumí se samo sebou, že v tom Sidney kamaráda nenechá, byť to v jejich přátelství poslední dobou trochu skřípalo. Kdyby jen tušil, kam až to všechno zajde.(Česká televize)

S02E06

Epizoda 6

5.12. 14:15, Epic Drama, 45 minut

Epizoda 6

Odpusť nám naše viny, jakož i my odpouštíme našim viníkům. Sidney se po rvačce s Geordiem opět utápí v alkoholu. Podle slov paní Maguireové je ztracený a všichni ostatní s ním. Arcijáhen dokonce uvažuje, že by vedením fary pověřil Leonarda. Potom se ale u hrobu Abigail Redmondové zjeví Sam Milburn, skutečný viník její smrti. Když opět zmizí a na Abigailině hrobě je objevena krev, jde si policie rovnou pro jejího otce Hardinga. Teď už jen nalézt Milburnovo tělo. Pravda je ovšem přeci jen o něco komplikovanější a při jejím hledání budou muset někteří prokázat schopnost odpouštět, zatímco jiní v sobě najít dosud netušenou odvahu.(Česká televize)

Podobné tituly

Otec Brown
Harrow
Sherlock
Elementary
Columbo

O pořadu

česky česky
Krimi / Drama / Mysteriózní

Grantchester je detektivní drama odehrávající se v 50. letech v obci Grantchester poblíž Cambridge, kde místní anglikánský vikář Sidney Chambers v podání Jamese Nortona pomáhá řešit kriminální zločiny inspektoru Geordiemu Keatingovi (Robson Green). Tento nový britský seriál je založen na sérii knih Grantchester Mysteries napsaných Jamesem Runciem.(geklon)

Tvůrci

Louise Ironside

Hrají

Robson Green, Tom Brittney, Victor Alli