Police Commissioner Moulin

Police Commissioner Moulin

S04E05 - Episode 5

21.3. 23:10
ČT1 SM
80 minutes
1993
Crime / Drama

4.5 Moulina překvapí v jeho bytě zločinec, kterého dal před osmi lety zavřít. Vrah je na svobodě a chce se Moulinovi pomstít tím, že ho představí Francii jako zbabělce. Vyfotí Moulina se zděšenýma očima a pistolí v ústech. Komisař zločince najde v bistru, jenže dojde k přestřelce a je zraněna žurnalistka Sam. Chvíli poté Moulin zločince zastřelí. Mezitím došlo k trojnásobné vraždě při úplňku a vrah naaranžoval mrtvé podle prvního obrazu z triptychu malíře, kterého Moulin zatknul jako svého prvního psychopata. Zdá se, že Catoira někdo napodobuje a Moulin se proto za ním vypraví, aby se pokusil zjistit, kdo páchá vraždy při svitu luny. (Snorlax)

More information
S05E01

Episode 1

16.5. 23:20, ČT1, 100 minutes

Episode 1

Moulinův infarkt zaskočí každého z jeho okolí. Ale Moulin je tvrdá nátura, nejraději by začal pracovat hned v nemocnici. A brzy k tomu také dostane příležitost. Vedle v pokoji stojí nepřetržitě policejní stráž. Leží tam těžce zraněný nevidomý člověk, kterého přejelo auto právě před policejní stanicí. Stal se nepřímým svědkem vraždy své ochrnuté přítelkyně. I přes důslednou ochranu je však muž zastřelen. Proč musel být zavražděn nevidomý člověk a proč byla zabita ochrnutá nevinná dívka? Moulina už na nemocničním lůžku nemůže nic udržet... (Česká televize)

S05E02

Episode 2

23.5. 23:10, ČT1 SM, 95 minutes

Episode 2

5.2 Komisař Moulin je přeložen k Jednotce rychlého nasazení, aby spolu s ní pomohl dopadnout bandu lupičů, která útočí na rychlá občerstvení. Moulin a jeho současní spolupracovníci odposlouchávají podezřelé. Během odposlechu jeden z podezřelých mužů zastřelí prostitutku. Moulin nezasáhne, za to ho jeho nadřízení odvolají z vedení případu a šéfem skupiny ustanoví bázlivého a především zcela neschopného komisaře. (Snorlax)

Available in 42 minutes
S05E04

Episode 4

30.5. 23:05, ČT1 SM, 95 minutes

Episode 4

S05E12

Komisař Moulin: Sériový vrah

2.5. 23:20, ČT1, 105 minutes

Komisař Moulin: Sériový vrah

Když si žena otevře číselným kódem domovní dveře, zdá se jí, že je v bezpečí. Ovšem vrah, který se prochází ulicemi 19. pařížského obvodu, je rafinovaný a svůj zločin si pečlivě připravuje. Na videokameru natáčí dívky na ulici a přitom zachytí i vstupní kód domovních dveří. Chodby domů jsou již většinou beze svědků a vrah může proniknout snadno do bytu oběti. Moulinovi v pátrání pomáhá specialistka Laurence Cusková, která sestavuje psychologický portrét zabijáka. Zatímco policie pod vedením Moulina pracuje naplno, vrah udeří znovu. (Česká televize)

S05E13

Komisař Moulin: Přechod pro chodce

13.5. 23:45, ČT1, 90 minutes

Komisař Moulin: Přechod pro chodce

5.13 Před očima mladé ženy je na přechodu pro chodce autem sražena žena. Pachatel z místa činu ujede, ale policie ho záhy chytí. Řidič je zcela opilý a žena, která byla sražena jeho vozem, je mrtvá. Řidič je odsouzen k pouhým dvěma letům vězení. Dcera mrtvé ženy se chce pomstít celému světu, stává se členkou bandy lupičů a touží zastřelit zabijáka své matky. Setkává se opět s Moulinem, který kdysi vyšetřoval dopravní nehodu, která stála život její matku. Moulinovi je jasné, že dívka porušuje zákon a snaží se ji od této činnosti odradit. (Snorlax)

Similar shows

Commissaire Montalbano

About show

Czech Czech
1993
Crime / Drama

The series follows the adventures of lighthearted Jean-Paul Moulin, a police Commissaire, and his team as they solve crimes.

Creators

Yves Rénier, Gérard Carré, Nicolas Ribowski

Cast

Yves Rénier, Tchee, Natacha Amal, Francis Lax, Clément Michu, Diane Simenon