Police Commissioner Moulin

Police Commissioner Moulin

S04E04 - Episode 4

18.3. 23:45
ČT1 SM
90 minutes
1992
Crime / Drama

4.4 Jeden z nejstarších přátel komisaře Moulina umírá po injekci strychninu, kterou byl nucen si sám vpíchnout jako policista v utajení v domnění, že jde pouze o drogu. Moulin se ujímá vyšetřování. Stane se členem speciální protidrogové jednotky s názvem Zombi. A jako jeden z nich se pohybuje v přestrojení především v brownfieldech, špinavých stanicích metra a chátrajících obecních bytech. (Snorlax)

More information
S05E01

Episode 1

16.5. 23:20, ČT1, 100 minutes

Episode 1

Moulinův infarkt zaskočí každého z jeho okolí. Ale Moulin je tvrdá nátura, nejraději by začal pracovat hned v nemocnici. A brzy k tomu také dostane příležitost. Vedle v pokoji stojí nepřetržitě policejní stráž. Leží tam těžce zraněný nevidomý člověk, kterého přejelo auto právě před policejní stanicí. Stal se nepřímým svědkem vraždy své ochrnuté přítelkyně. I přes důslednou ochranu je však muž zastřelen. Proč musel být zavražděn nevidomý člověk a proč byla zabita ochrnutá nevinná dívka? Moulina už na nemocničním lůžku nemůže nic udržet... (Česká televize)

S05E02

Episode 2

23.5. 23:10, ČT1, 95 minutes

Episode 2

5.2 Komisař Moulin je přeložen k Jednotce rychlého nasazení, aby spolu s ní pomohl dopadnout bandu lupičů, která útočí na rychlá občerstvení. Moulin a jeho současní spolupracovníci odposlouchávají podezřelé. Během odposlechu jeden z podezřelých mužů zastřelí prostitutku. Moulin nezasáhne, za to ho jeho nadřízení odvolají z vedení případu a šéfem skupiny ustanoví bázlivého a především zcela neschopného komisaře. (Snorlax)

S05E04

Episode 4

30.5. 23:05, ČT1 SM, 95 minutes

Episode 4

S05E13

Komisař Moulin: Přechod pro chodce

13.5. 23:45, ČT1, 90 minutes

Komisař Moulin: Přechod pro chodce

5.13 Před očima mladé ženy je na přechodu pro chodce autem sražena žena. Pachatel z místa činu ujede, ale policie ho záhy chytí. Řidič je zcela opilý a žena, která byla sražena jeho vozem, je mrtvá. Řidič je odsouzen k pouhým dvěma letům vězení. Dcera mrtvé ženy se chce pomstít celému světu, stává se členkou bandy lupičů a touží zastřelit zabijáka své matky. Setkává se opět s Moulinem, který kdysi vyšetřoval dopravní nehodu, která stála život její matku. Moulinovi je jasné, že dívka porušuje zákon a snaží se ji od této činnosti odradit. (Snorlax)

Similar shows

Commissaire Montalbano

About show

Czech Czech
1992
Crime / Drama

The series follows the adventures of lighthearted Jean-Paul Moulin, a police Commissaire, and his team as they solve crimes.

Creators

Yves Rénier, Yves Rénier, Georges-Henri Perrin

Cast

Yves Rénier, Francis Lax, Clément Michu, Diane Simenon