Bylo nás pět

Bylo nás pět

S01E02 - Andělíček policajt

19.11. 10:50
ČT1
60 minut
1994
Česko Komedie

Jsou sice prázdniny, ale Péťa Bajza (A. Novák) je na tom v domácím vězení špatně. A navíc tatínek (O. Navrátil) zadřel motor Harleye, což mu na náladě nepřidalo. Začíná krize a obchody se nehýbou. Městečko prožívá své drobné starosti, jak nejlépe přežít. V obchodnické Bajzově rodině ochota k zákazníkovi přinese Péťovi vysvobození: paní továrníková Soumarová (N. Konvalinková) požádá pana Bajzu, zda by Péťa nemohl dohlédnout na Otakárka (J. Hladík). A tak se Péťa dostane nejen k Soumarovům, ale vůbec z domu. Kluci, „co spolu chodí", se poperou se svými nepřáteli Habrováky...(Česká televize)

Více informací

Podobné tituly

Lamput

O pořadu

česky, audio popis (AD) česky
1994
Česko Komedie

Petr Bajza, Čenda Jirsák, Bejval Antonín, Éda Kemlink a Zilvar z chudobince jsou populární postavičky z románu Karla Poláčka. Podle něj vznikl televizní seriál, jenž líčí jejich příhody na malém městě ve třicátých letech.

Tvůrci

Karel Smyczek

Hrají

Rostislav Kuba, Oldřich Navrátil, Dagmar Havlová, Petr Nárožný, Václav Vydra nejml., Alexander Hemala, Lenka Termerová, Barbora Srncová, Nela Boudová, Vladimír Javorský, Jana Altmannová, Stanislav Zindulka, Sandra Nováková, Jiří Langmajer, Michal Suchánek, Ludmila Zábršová-Molínová, Michal Kozelka, Bohumil Vávra, Jan Hraběta, Adam Novák, Otto Rošetzký, Kateřina Daňková, Vojtěch Oulický, Zdeněk Vronský, Pavel Hejný, Jakub Hladík, Jan Müller, Jaroslav Pauer, Štěpán Benyovszký, Jan Brynych, Jiří Nový, Jiří Datel Novotný, Naďa Konvalinková, Jan Bonaventura, Antonín Bubeník, Jiří Pecha, Ladislav Gerendáš, Jiří Němeček, Oldřich Vízner