Grantchester

Grantchester

S06E04 - Episode 4

25.9. 23:40
ČT1
55 minut
Krimi / Drama / Mysteriózní

Když to už vypadá, že v sobotu večer se všichni nechali být a bude to klidný večer, objeví se partička opilých amerických vojáků. Podařilo se jim úplně odrovnat auto. To zatím nevypadá nějak divně. Tedy dokud není v autě nalezeno tělo mrtvého vojáka. Někdo z nich ho zabil, ale kdo? (Varan)

Více informací
S01E05

Epizoda 5

24.11. 14:10, Epic Drama, 45 minut

Epizoda 5

Bible praví, že pokání je formou zármutku, jemuž předchází přiznání si vlastních hříchů. Ale nepředbíhejme. Sidney vytáhne Geordieho do Londýna poslechnout si pořádný jazz. Co na tom, že kamarád dává přednost operetě? A kam jinam jít, než do klubu, který vlastní Archie Johnson, otec přítele Sidneyho sestry Johnnyho. Večer se příjemně rozjíždí, všichni už jsou trochu pod parou, když přímo v klubu dojde k ošklivé, krvavé vraždě. Na místo přijíždí londýnský detektiv Williams, Archieho starý známý, Sidney s Geordiem ale mají vlastní představy o vyšetřování. A také stopy, o nichž vědí pouze oni. Ukáže se, že případ souvisí se starými hříchy, Sidney ovšem během londýnského pobytu zatíží své svědomí hříchem zcela čerstvým.(Česká televize)

S01E06

Epizoda 6

27.11. 14:20, Epic Drama, 40 minut

Epizoda 6

Můžeme žít v minulosti, nebo se dívat dopředu. Anebo můžeme žít teď, protože to, co se už stalo, změnit nemůžeme. Sidney navštěvuje arcijáhna a svěřuje se mu se svými pochybami o sobě. Kromě nadcházející Amandiny svatby ho trápí i nevěra, které se dopustil v Londýně. Pak ale neznámý střelec zabije policistu Paula Jonese a Geordie se Sidneym se naplno vrhají do vyšetřování. Jedna ze stop je zavede do továrny Merlin, střelec je ale rychlejší a kromě další vraždy stihne také těžce zranit Geordieho. Inspektor Benson dává Sidneymu jasně najevo, že by se měl vrátit do kostela a nestrkat nos tam, kam nemá. To však Sidney za daných okolností udělat nemůže.(Česká televize)

Podobné tituly

Otec Brown
Harrow
Sherlock
Elementary
Columbo

O pořadu

česky, audio popis (AD) česky
Krimi / Drama / Mysteriózní

Grantchester je detektivní drama odehrávající se v 50. letech v obci Grantchester poblíž Cambridge, kde místní anglikánský vikář Sidney Chambers v podání Jamese Nortona pomáhá řešit kriminální zločiny inspektoru Geordiemu Keatingovi (Robson Green). Tento nový britský seriál je založen na sérii knih Grantchester Mysteries napsaných Jamesem Runciem.(geklon)

Tvůrci

Louise Ironside

Hrají

Robson Green, Tom Brittney, Victor Alli