Na krok od nebe

Na krok od nebe

S03E01 - Syn hvězd

25.9. 09:00
ČT1
60 minut
2015
Komedie / Krimi / Mysteriózní / Thriller

Když je neapolský komisař převelen do nejzazšího koutu země, nezbývá než se k výzvám postavit čelem jako každý místní horal. Nebo se o to aspoň pokusit. Italský detektivní seriál z horského regionu Horní Adiže (2015)

Více informací
Dostupné za 4 dny
S01E118

Il volto del demone

6.12. 08:40, Duna, 55 minut

Il volto del demone

Události posledních měsíců v San Candidu dramaticky vrcholí. Tommaso je zadržen policií a vyšetřování nespěje v jeho prospěch. Vztah Emmy a Francesca se také komplikuje – Francesco nevěděl o stycích Emmy s Kroesem, vůči jehož sektě je osobně velmi zaujatý. Rozhodl se sice vrátit k manželce Livii, ale k Devě a lidem kolem ní je stále velice nedůvěřivý a je přesvědčený, že z dobrých důvodů... Druhá část závěrečné dvojepizody nás zavede opět do vesničky San Candido. Zoe odhalila pozadí sestřiny smrti a je pevně odhodlaná ji pomstít, ale události naberou tragický spád. Dokáží jim Francesco a komisař Vincenso zabránit včas nebo ukáže ďábel svou děsivou tvář? (Česká televize)

Podobné tituly

Columbo
NCIS: Los Angeles
NCIS: Hawai'i
Otec Brown
Záchranáři z hor

O pořadu

česky, audio popis (AD) česky
2015
Komedie / Krimi / Mysteriózní / Thriller

Vincenzo (Enrico Ianniello) je rozený neapolitánec, jakož i policista – jeho rodina chrání právo v kampánské metropoli už po tři generace. Když se pak ale konečně dočká povýšení na komisaře, přichází společně s novou funkcí i výrazná změna. Vincenzo musí dát vale milovanému moři, těstovinám i teplému podnebí a rychle si zvyknout na obrovská převýšení, knedlíky nebo horský vichr. Stane se totiž oblastním komisařem v San Candidu, městečku ve stínu Alp na úplném severovýchodě Itálie u hranic s Rakouskem. Hned po příjezdu se Vincenzo musí vyrovnávat se svou nechutí k přírodě, a aby toho nebylo málo, jeho kancelář se nachází v sídle lesní policie. Mimo závažné kriminální případy je tak Vincenzo občas nucen řešit i kdejaké zvířectvo, co se k němu zatoulá. A naopak lesníci s Pietrem (Terence Hill) v čele se zas zapojují do policejního vyšetřování, přestože Vincenzo by si ze všeho nejraději poradil s případy sám. Jenže nemá na výběr. Pietro zná přilehlé lesy a hory jako své boty a místní lidé za ním chodí často dříve, než se rozhodnou obrátit na běžnou policii. Aby si Vincenzo u obyvatel městečka vydobyl respekt, musí se toho od Pietra ještě mnohé naučit. Naštěstí má k ruce strážníka Hubera (Gianmarco Pozzoli), který nejde pro dobrou radu nikdy daleko, a také krásnou veterinářku Silvii (Gaia Bermani Amaralová), i když ta někdy komisaři život spíš komplikuje.


(Česká televize)

Tvůrci

Monica Vullo, Mario Ruggeri

Hrají

Tommaso Ramenghi, Terence Hill, Rocío Muñoz, Giovanni Scifoni, Katia Ricciarelli, Tommaso Ramenghi, Rinat Khismatouline, Claudia Gaffuri, Gabriele Rossi, Claudio Sterpone, Marco Boriero, Alessia Giuliani, Francesco Stella, Katsiaryna Shulha, Carolina Ambrosio, Laura Garofoli, Fabrizio Rendina, Fabian Marcel Schuster, Roberto Segnan, Enrico Ianniello, Gianmarco Pozzoli, Francesco Salvi, Enrico Ianniello, Gianmarco Pozzoli, Francesco Salvi