Maigret

Maigret

S01E32 - Maigret a smrt účetního

3.6. 22:40
ČT1
90 minut
2000
Krimi / Drama / Mysteriózní

Někdo zastřelil pana Trembleta, když chtěl večer zavřít okno. Vyšetřování se ujímá komisař Maigret. Brzy ví, že Tremblet byl nudný patron, který žil jen pro svoji práci účetního a pro svého kanárka v kleci. Kanárek byl předmět častých sporů manželů Trembletových, on ho miloval, ona ho nenáviděla. Jenže to určitě nebude důvodem k vraždě. Nejstarší dcera Trembletových se ale jednoho dne pustí do vyprávění a prozradí na svého otce důležité informace. Vyjde najevo, že Tremblet již několik let nepracoval, měl další byt a v něm choval velké hejno kanárků. A navíc byl milionář.(Snorlax)

Více informací

Epizody

Řada 1
S01E45

Maigret a čtyři milenci

27.8. 23:30, ČT1, 85 minut

Maigret a čtyři milenci

Přítel komisaře Maigreta (Bruno Cremer) Léon Florentin (Roger Pierre), jehož přítelkyně byla zavražděna, ho poprosí, aby vyšetřil okolnosti její vraždy. Vyšetřováním Maigret zjistí, že zavražděná Josea měla více mužů se kterými měla poměr. Ani u jednoho však není nalezen motiv, i když ani jeden nemá na dobu vraždy alibi. V bytě Joseé však chybí dopisy od jejích milenců a to pro Maigreta znamená cennou stopu.(Terva)

Podobné tituly

Hříšnice
Komisař Montalbano
Otec Brown
Vražedné záhady slečny Fisherové
NCIS: Los Angeles

O pořadu

česky, audio popis (AD) česky
2000
Krimi / Drama / Mysteriózní

Koprodukčný kriminálny seriál, napísaný na motívy detektívnych poviedok Georgesa Simenona. Bruno Cremer ako komisár Maigret so svojou neodmysliteľnou fajkou rieši svojim dôsledným psychologickým prístupom, pokojom a znalosťou prostredia zložité detektívne prípady.(Smok)

Tvůrci

Pierre Granier-Deferre, François Luciani

Hrají

Aladin Reibel, Alexandre Brasseur, Bruno Cremer, Julien Cafaro