Maigret

Maigret

S01E33 - Maigret a lepší lidé

20.5. 23:05
ČT1
95 minut
2000
Francie / Switzerland / Belgie Krimi / Drama / Mysteriózní

Komisař Maigret s mladším kolegou dostávájí za úkol navštívit rodinné sídlo známého advokáta. Přijíždějí tedy do luxusní vily, kde se setkávají s nesourodou směsicí osazenstva. Majetek patří ženě advokáta, on sám je chlap, který si na nic nehraje, jejich dcera se věnuje dějinám a syn hudbě. V domě žije také advokátova sekretářka a dva koncipienti. A pochopitelně též početné služebnictvo. Někdo má na rodinu zřejmě spadeno, neboť motivem návštěvy policie byl anonymní dopis, který vyhrožoval, že záhy dojde v domě k vraždě.(Snorlax)

Více informací

Epizody

Řada 1
S01E45

Maigret a čtyři milenci

27.8. 23:30, ČT1, 85 minut

Maigret a čtyři milenci

Přítel komisaře Maigreta (Bruno Cremer) Léon Florentin (Roger Pierre), jehož přítelkyně byla zavražděna, ho poprosí, aby vyšetřil okolnosti její vraždy. Vyšetřováním Maigret zjistí, že zavražděná Josea měla více mužů se kterými měla poměr. Ani u jednoho však není nalezen motiv, i když ani jeden nemá na dobu vraždy alibi. V bytě Joseé však chybí dopisy od jejích milenců a to pro Maigreta znamená cennou stopu.(Terva)

Podobné tituly

Hříšnice
Komisař Montalbano
Otec Brown
Vražedné záhady slečny Fisherové
NCIS: Los Angeles

O pořadu

česky, audio popis (AD) česky
2000
Francie / Switzerland / Belgie Krimi / Drama / Mysteriózní

Koprodukčný kriminálny seriál, napísaný na motívy detektívnych poviedok Georgesa Simenona. Bruno Cremer ako komisár Maigret so svojou neodmysliteľnou fajkou rieši svojim dôsledným psychologickým prístupom, pokojom a znalosťou prostredia zložité detektívne prípady.(Smok)

Tvůrci

Denys Granier-Deferre, Pierre Joassin

Hrají

Cécile Bois, Alexandre Brasseur, Bruno Cremer, Jocelyn Quivrin, Colette Maire, Caroline Sihol