Kukačky

Kukačky

S02E01 - 1/13

23.1. 10:30
ČT1
57 minutes
Comedy / Drama

Davida (M. Isteník) za výměnu dětí vyšetřuje policie. Musí opustit místo ředitele. Naopak Tereza (M. Dancingerová) bude na škole učit. Atmosféra v obou rodinách je napjatá. Zdá se, že Tereza s Martinem (M. Adamczyk) nedokážou Davidovi jeho čin odpustit. Karel (D. Novotný) s Olgou (S. Remundová) za Davidem stojí, ale Karla trápí, že se David u soudu nechce bránit. Navíc Bára má Davidovi za zlé, že nedodrží slib, který dal Markovi. Měl se jej ujmout po dobu dlouhé nemoci Markova otce. Střídání dětí o víkendech nefunguje, jak si obě rodiny představovaly. David navrhne překvapivé řešení. (Česká televize)

More information

Similar shows

Únos

About show

Czech, audio commentary Czech
Comedy / Drama

Seriál Kukačky vypráví příběh mladého manželského páru, který zjistí, že jejich syn není jejich. Když se dozvědí, že došlo k záměně, musejí se rozhodnout, co udělají. Žádné řešení není jenom dobré. Záměna dětí na malém městě se dotkne nejen rodin, kterých se přímo týká, ale i ostatních obyvatel. Vzhledem k tomu, že k záměně došlo v místní nemocnici, zasáhne osudová událost do života mnoha dalších. Abychom pochopili vazby a vztahy mezi lidmi ve městě, vyprávění se dotkne i událostí v minulosti. Lidé si totiž nesou svá tajemství i nenaplněné touhy, které v kritických chvílích vyplouvají na povrch.(Česká televize)

Creators

Jan Coufal, Biser A. Arichtev

Cast

Petr Kostka, Luboš Veselý, David Novotný, Jan Dolanský, Lucie Žáčková, Klára Cibulková, Marek Adamczyk, Eva Hacurová, Denisa Barešová, Marta Dancingerová, Michal Isteník, Sabina Remundová, Libuše Švormová, Darija Pavlovičová, Theo Schaefer, Viktor Sekanina