Pojďte pane, budeme si hrát

Pojďte pane, budeme si hrát

S02E03 - O pardálu, který voněl

3.4. 08:20
CS Film
40 minut
1971
Animovaný / Komedie / Rodinný

Jeden z dílů seriálu POJĎTE, PANE, BUDEME SI HRÁT. Medvědi při svých hrách narazí na samici pardála. Samice oba uchvátí a oni se jí začnou dvořit. Budou jí prát, nosit jídlo a pití nebo ji drbat za ouškem.(zdeny99)

Více informací

Epizody

Řada 1
Dostupné za 16 hodin
S01E01

Potkali se u Kolína

14.4. 07:50, CS Film, 10 minut

Potkali se u Kolína

Humorné vyprávění o dvou medvědech, kteří se potkali u Kolína. Proměňovali se v zápalu hry ve všechno možné. Velký medvěd má „mlsné a vypečené hry“ a Malý medvěd neztrácí důvěru v každý další nápad. Když se nedaří, pomůže hromada výborných bonbónů! Držte si klobouky, jedemééé!(Zlín Film Festival)

Dostupné za 1 den
S01E02

Jak jeli k vodě

15.4. 07:40, CS Film, 10 minut

Jak jeli k vodě

Druhý díl šestidílného seriálu. Medvědi jedou k vodě, a velký medvěd je hodný a udělá ze sebe auto pro malého medvěda. Jenže co všechno to sebou přináší, to by byl malý medvěd radši, aby šli pěšky. Epizoda přesně jako ze života. Kdo má alespoň jednoho sourozence nebo má možnost pozorovat malé děti při jejich hrách, dokáže se vžít do jedné z obou rolí.(grerar)

Dostupné za 2 dny
S01E03

K princeznám se nečuchá

16.4. 07:50, CS Film, 10 minut

K princeznám se nečuchá

Zaslouženě nejproslulejší díl seriálu Pojďte pane, budeme si hrát. Medvídci se tu opět proměňují v cokoliv, na co si hrají, gejzíry tvůrčí fantazie jsou nevyčerpatelné. Navíc je zde dětský divák nenápadně ponoukán, aby soucítil s tím, kdo je slabší a oklamaný.(MFF Karlovy Vary)

Dostupné za 3 dny
S01E04

Jak jedli vtipnou kaši

17.4. 07:40, CS Film, 15 minut

Jak jedli vtipnou kaši

Jeden z dílů o dvou medvědech z cyklu POJĎTE PANE, BUDEME SI HRÁT. Medvědi spolu hrají kulečník. Menšímu medvědovi se nedaří. Zato většímu se daří až moc dobře, ovšem s podvody, kdy navíc bouchne do kulečníku, anebo má navíc koule schované pod čepicí. Menší medvěd se naštve, a již nechce hrát. Proto větší medvěd pro radost menšímu vykouzlí z hrnce dva zajíce. Menšího to nezajímá a nechce si s větším hrát ani na trosečníky či létat balonem. Menšího zajímá jen, jak uvařit vtipnou kaši. A tak se spolu pustí do vaření.(zdeny99)

Dostupné za 4 dny
S01E05

Držte si klobouk

18.4. 07:55, CS Film, 15 minut

Držte si klobouk

Jeden z dílů seriálu POJĎTE, PANE, BUDEME SI HRÁT. Medvědi při svých hrách vyrábějí mýdlové bubliny, jenže menší z nich se omylem roztoku napije a začne se vznášet. Na zem se dostane až díky tajuplnému talíři. A protože větší medvěd už je pro něj moc velký, jde hledat na hraní trpaslíka.(zdeny99)

Dostupné za 5 dnů
S01E06

Jak šli spát

19.4. 07:50, CS Film, 10 minut

Jak šli spát

Jeden z dílů o dvou medvědech z cyklu POJĎTE PANE, BUDEME SI HRÁT. Medvědi spolu hrají dámu a menší při ní usíná. Aby byl menší vzhůru, tak se pustí do dalších her - na schovávanou, kuželky, hrají si na létající draky. I přes tohle veškeré snažení většího medvěda se chce menšímu stále spát, a tak se oba odeberou k zimnímu spánku. Na jaře se probudí a povídají si, co se jim zdálo.(zdeny99)

Podobné tituly

O Mikešovi
Bílý tesák
Mach a Šebestová
Tisíc a jedna noc
O Dorotce

O pořadu

česky
1971
Animovaný / Komedie / Rodinný

Jeden je malý a hloupoučký. Druhý protáhlý a vychytralý s mlsným jazýčkem. Jednoho dne se potkali u Kolína a dali se do řeči. Po dlouhém klábosení o tom, jak měli geniální předky a příbuzné zjistí, že jsou bráchové a začnou si spolu hrát. Prožívají spolu mnohá dobrodružství a hry, které však nejsou ze strany toho většího zrovna čestnou zábavou. Ale malý medvídek to snáší vcelku dobře a tak oba navozují řadu úsměvných situací.(stub)

Tvůrci

Břetislav Pojar, Miroslav Štěpánek

Hrají

František Filipovský, Naďa Urbánková