Klub rváčů

Klub rváčů

25.9. 02:20
Cinemax 2
135 minut
USA / Německo Drama / Thriller

Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen. Všechno kolem vás je nedokonalou xeroxovou kopií sebe sama. Chodíte do práce, díváte se na televizi a jste vděčni za to, když občas ztratíte vědomí a nevíte o světě. Lidí s podobnými problémy moc není, ale mladý úspěšný úředník, který si říká Jack, je jedním z nich. Má slušnou práci, vydělává slušné peníze, ale trpí nejtěžší formou nespavosti. Na služební cestě se Jack seznámí s Tylerem Durdenem, který mu nabídne příbytek pod podmínkou, že mu vrazí pořádnou ránu. Tato "výměna názorů" se oběma zalíbí a brzy vznikne první Klub rváčů. Místo, kde můžou mladí muži, znechucení světem, odložit své starosti a stát se na pár minut zvířaty. (oficiální text distributora)

Více informací

Podobné tituly

Comedy Club

O pořadu

česky, anglicky
USA / Německo Drama / Thriller

Když nemůžete půl roku usnout, celý okolní svět vám začne připadat jako nekonečný sen. Všechno kolem vás je nedokonalou xeroxovou kopií sebe sama. Chodíte do práce, díváte se na televizi a jste vděčni za to, když občas ztratíte vědomí a nevíte o světě. Lidí s podobnými problémy moc není, ale mladý úspěšný úředník, který si říká Jack, je jedním z nich. Má slušnou práci, vydělává slušné peníze, ale trpí nejtěžší formou nespavosti. Na služební cestě se Jack seznámí s Tylerem Durdenem, který mu nabídne příbytek pod podmínkou, že mu vrazí pořádnou ránu. Tato "výměna názorů" se oběma zalíbí a brzy vznikne první Klub rváčů. Místo, kde můžou mladí muži, znechucení světem, odložit své starosti a stát se na pár minut zvířaty.


(oficiální text distributora)

Tvůrci

David Fincher

Hrají

Edward Norton, Tim DeZarn, Brian Tochi, Matt Winston, Michael Shamus Wiles, Eugenie Bondurant, David Jean Thomas, David Lee Smith, Paul Carafotes, Ezra Buzzington, Carl Ciarfalio, Markus Redmond, Zach Grenier, Van Quattro, Lou Beatty Jr., Stuart Blumberg, Helena Bonham Carter, Evan Mirand, David Andrews, Richmond Arquette, Eion Bailey, Holt McCallany, Matt Cinquanta, Leonard Termo, Thom Gossom Jr., Christina Cabot, Michael Arturo, Charlie Dell, Paul Dillon, Bob Stephenson, Christopher John Fields, Valerie Bickford, Pat McNamara, Peter Iacangelo, George Maguire, Brad Pitt, Jared Leto, Meat Loaf, Greg Bronson, Kevin Scott Mack