Finlandia

Finlandia

15.9. 23:35
Cinemax 2
100 minut
2021
Drama / Fantasy
Přehrát

V jihomexickém státě Oaxaca žije semknutá komunita „muxes" - mužů, kteří se oblékají jako ženy, ale sami se nepovažují za transvestity. Život takzvaného třetího pohlaví je pod tlakem konzervativní společnosti už tak dost těžký. Ještě více ho však zkomplikuje nečekaný příchod všetečné španělské módní návrhářky Marty, která si chce při tvorbě nové kolekce vypůjčit jejich styl oblékání. Aby toho nebylo málo, právě tehdy zasáhne region silné zemětřesení a na světlo vyplují problémy a emoce, které byly dlouho pohřbeny pod povrchem. (Cinemax)

Více informací
Nahrát

Podobné tituly

Více
Seveřané
Země zapomnění
Z ohnivé výhně
V džungli lásky
Pojďte pane, budeme si hrát
Hitlerova poslední tajemství
Balón

O pořadu

česky, anglicky
2021
Drama / Fantasy

V jihomexickém státě Oaxaca žije semknutá komunita „muxes" - mužů, kteří se oblékají jako ženy, ale sami se nepovažují za transvestity. Život takzvaného třetího pohlaví je pod tlakem konzervativní společnosti už tak dost těžký. Ještě více ho však zkomplikuje nečekaný příchod všetečné španělské módní návrhářky Marty, která si chce při tvorbě nové kolekce vypůjčit jejich styl oblékání. Aby toho nebylo málo, právě tehdy zasáhne region silné zemětřesení a na světlo vyplují problémy a emoce, které byly dlouho pohřbeny pod povrchem.


(Cinemax)

Tvůrci

Horacio Alcala, Jesús Caballero

Hrají

Noé Hernández, Cuauhtli Jiménez, Angeles Cruz, Leonardo Alonso, Graciela Orozco, Érick Israel Consuelo, Andrea Guasch, Raquel Menor Rodriguez, Silvia Matos, Palemon Olmedo