Lest

Lest

S01E03 - Epizoda 3

12.9. 20:30
Cinemax 2
50 minut

Strhující čtyřdílné drama zachycuje ostře sledované vyšetřování vraždy Rachel Nickellové, k níž došlo v Londýně roku 1992. Ani pět měsíců po tomto brutálním činu se policii nedaří dopadnout pachatele. Důkazy ukazují na muže jménem Colin Stagg. Případ drží celý národ v osidlech strachu a média informují o každém nepodstatném detailu. Policie musí dopadnout hlavního podezřelého dřív, než začne znovu zabíjet. Vyšetřování vede detektiv Keith Pedder, který v zoufalství požádá o spolupráci nejslavnějšího soudního psychologa v zemi, Paula Brittona. Chce, aby mu pomohl zosnovat odvážnou tajnou operaci, v rámci níž atraktivní mladá policistka naváže pomocí kontroverzní lsti milostný poměr s nevinným Colinem Staggem. EPIZODA 3: Tajná policistka "Lizzie" se setkává tváří v tvář s podezřelým Colinem Staggem a snaží se získat jeho důvěru. Postupem času si však tlak, kterému je vystavena, začíná vybírat svou daň.

Více informací

Podobné tituly

En plein coeur
Tudy kráčeli bratři Soluňané aneb "my sme se vézli" / 22.09.2023, 02:40
Strážci hranic: Kanada (S2E20): Episode 20
Smrtící přátelství
Speciál: Slovenské volby 2023
Události v regionech / 22.09.2023, 02:35
Zlatá sedmdesátá (S8E22): Zlaté finále
Zprávy / 22.09.2023, 03:00
Domov na pobřeží (S5E10): Stará láska nerezaví

O pořadu

česky, anglicky

Strhující čtyřdílné drama zachycuje ostře sledované vyšetřování vraždy Rachel Nickellové, k níž došlo v Londýně roku 1992. Ani pět měsíců po tomto brutálním činu se policii nedaří dopadnout pachatele. Důkazy ukazují na muže jménem Colin Stagg. Případ drží celý národ v osidlech strachu a média informují o každém nepodstatném detailu. Policie musí dopadnout hlavního podezřelého dřív, než začne znovu zabíjet. Vyšetřování vede detektiv Keith Pedder, který v zoufalství požádá o spolupráci nejslavnějšího soudního psychologa v zemi, Paula Brittona. Chce, aby mu pomohl zosnovat odvážnou tajnou operaci, v rámci níž atraktivní mladá policistka naváže pomocí kontroverzní lsti milostný poměr s nevinným Colinem Staggem.
EPIZODA 3:
Tajná policistka "Lizzie" se setkává tváří v tvář s podezřelým Colinem Staggem a snaží se získat jeho důvěru. Postupem času si však tlak, kterému je vystavena, začíná vybírat svou daň.