Jako v nebi

Jako v nebi

30.3. 14:35
Cinemax 2
90 minutes
Drama

Ve vizuálně výrazném dobovém snímku, který působí až děsivě současným dojmem, sny mladé ženy ohrožuje náboženské dogma. Liseina matka se chystá porodit v domácnosti, kde život diktuje Bible a pověry jsou silnější než důvěra ve vědu. I na tento statek se už vkrádá duch nového věku – matka bojuje za to, aby šla její čtrnáctiletá dcera do školy. Matčiny těhotenské komplikace však donutí Lise uvědomit si, jak křehké jsou její plány do budoucna. Film vychází z románu Marie Bregendahl. (Febiofest)

More information

Similar shows

About Endlessness
Mrs. Henderson Presents
Black Rain
Last Metro, The
Shiva Baby
Ti poslední

About show

Czech, English
Drama

Ve vizuálně výrazném dobovém snímku, který působí až děsivě současným dojmem, sny mladé ženy ohrožuje náboženské dogma. Liseina matka se chystá porodit v domácnosti, kde život diktuje Bible a pověry jsou silnější než důvěra ve vědu. I na tento statek se už vkrádá duch nového věku – matka bojuje za to, aby šla její čtrnáctiletá dcera do školy. Matčiny těhotenské komplikace však donutí Lise uvědomit si, jak křehké jsou její plány do budoucna. Film vychází z románu Marie Bregendahl.


(Febiofest)

Creators

Tea Lindeburg

Cast

Hanne Hedelund, Jesper Asholt, Thure Lindhardt, Kirsten Olesen, Cyron Melville, Lisbet Dahl, Ida Cæcilie Rasmussen, Stine Fischer Christensen, Emma Rosenzweig, Albert Rudbeck Lindhardt, Nanna Skaarup Voss, Line Falcon, Flora Ofelia Hofmann Lindahl, Palma Lindeburg Leth, Anna-Olivia Øster Coakley, Flora Augusta, Emil Hornemann Juel, Alfred Røssel Læsø, Ingrid Thunbo Ilskov, Ida Hornemann Juel, Villads Røygaard, Kristine Wittenbjerg, Helge Stockmar, William Tino Wiese, William Ostenfeld Lindal, Sigurd Philip Dalgas