Saloum

Saloum

17.6. 21:45
Cinemax 1
85 minut
2021
Akční / Horor / Thriller

Trojici žoldnéřů, která si říká Banguiovy hyeny, se podaří polapit drogového dealera i s jeho kořistí v podobě zlata a velkorysých zásob narkotik. Společně se svým rukojmím prchají do Dakaru, jenže kvůli poruše letadla jsou nuceni přistát v tajuplné oblasti zmítané násilím a nadpřirozenými silami. Ve snaze nepoutat na sebe pozornost se ukryjí v osamoceném turistickém středisku, ale s příchodem tajemné neslyšící dívky a podezřívavého policejního kapitána jim hrozí odhalení. V prokletém kraji totiž máloco zůstane utajeno. Hybridní senegalský snímek na pomezí krimi thrilleru, mysteriózního hororu a spaghetti westernu zaujme mrazivou atmosférou, výraznou kamerou i divokými výbuchy akce. (MFF Karlovy Vary)

Více informací

Podobné tituly

Sektor
Grand Hotel
Rádce
John Oliver: Co týden dal a vzal
Antologie města duchů
Argentina, 1985
GUANO THE ISLAND OF AGONY
Hrůza

O pořadu

česky, anglicky česky, anglicky
2021
Akční / Horor / Thriller

Trojici žoldnéřů, která si říká Banguiovy hyeny, se podaří polapit drogového dealera i s jeho kořistí v podobě zlata a velkorysých zásob narkotik. Společně se svým rukojmím prchají do Dakaru, jenže kvůli poruše letadla jsou nuceni přistát v tajuplné oblasti zmítané násilím a nadpřirozenými silami. Ve snaze nepoutat na sebe pozornost se ukryjí v osamoceném turistickém středisku, ale s příchodem tajemné neslyšící dívky a podezřívavého policejního kapitána jim hrozí odhalení. V prokletém kraji totiž máloco zůstane utajeno. Hybridní senegalský snímek na pomezí krimi thrilleru, mysteriózního hororu a spaghetti westernu zaujme mrazivou atmosférou, výraznou kamerou i divokými výbuchy akce.


(MFF Karlovy Vary)

Tvůrci

Jean Luc Herbulot

Hrají

Yann Gael, Babacar Oualy, Ndiaga Mbow, Bruno Henry, Evelyne Ily Juhen, Marielle Salmier, Roger Sallah, Renaud Farah, Roger Felmont Sallah, Mentor Ba, Cannabasse, Alvina Karamoko