Joyland

Joyland

25.9. 20:00
Cinemax 1
130 minut
2022
Drama

Haider je muž žijící ve stínu svého otce. V tradičně patriarchálně uspořádané rodině, kterou sdílí autoritativní otec, jeho dva synové se svými manželkami a dětmi, je Haider nejníže postaveným členem. Jeho manželka Mumtaz chodí do práce, zatímco on se stará o domácnost. Jednoho dne ale podléhá tlaku a začne si hledat práci, kterou nachází v taneční skupině charismatické trans umělkyně Biby. Ochromující romance na sebe nenechá dlouho čekat. Explozivní, barevná, humorná i smutná kronika jednoho nepravděpodobného milostného vzplanutí, jež v sobě nese vše nové i tradiční z pákistánské společnosti. (MFF Karlovy Vary)

Více informací

Podobné tituly

Je mi ze sebe špatně
Food Fact Fun
Zeď
Prezident v pořadí
Catfish: Láska online
Totalcar
Hledání
Moove - mobilita zítřka

O pořadu

česky, anglicky
2022
Drama

Haider je muž žijící ve stínu svého otce. V tradičně patriarchálně uspořádané rodině, kterou sdílí autoritativní otec, jeho dva synové se svými manželkami a dětmi, je Haider nejníže postaveným členem. Jeho manželka Mumtaz chodí do práce, zatímco on se stará o domácnost. Jednoho dne ale podléhá tlaku a začne si hledat práci, kterou nachází v taneční skupině charismatické trans umělkyně Biby. Ochromující romance na sebe nenechá dlouho čekat. Explozivní, barevná, humorná i smutná kronika jednoho nepravděpodobného milostného vzplanutí, jež v sobě nese vše nové i tradiční z pákistánské společnosti.


(MFF Karlovy Vary)

Tvůrci

Saim Sadiq

Hrají

Salmaan Peerzada, Ali Junejo, Sarwat Gilani, Rasti Farooq, Alina Khan, Sohail Sameer, Sania Saeed, Ramiz Law, Honey Albela, Priya Usman Khan, Honey, Shahbaz Rafiq, Iftikhar India, Umar Fiaz, Pakeeza Batool, Eeshal Ali, Shiza Moin