Agnes Joy

Agnes Joy

20.9. 11:40
Cinemax 1
100 minut
2019
Drama
Přehrát

Rannveig trpí syndromem vyhoření snad ve všech oblastech svého jednotvárného života na předměstí. Trápí se v nenáviděné práci i ve skomírajícím manželství. Navíc se neustále hádá se svou vzpurnou dcerou Agnes a nedokáže se smířit s tím, že dívka dospěje a nechá ji samotnou. Pak ale do jejich života vstoupí nový soused, pohledný herec Hreinn. Rannveig a její rodina čelí výzvám, které se jim zcela vymknou z rukou. (Cinemax)

Více informací
Nahrát

Podobné tituly

Až najdu domov
Off The Grid
Více
Seveřané
Země zapomnění
Neuvěřitelná dobrodružství Tada Stonese
Knězovy děti
Ben Fogl a lidé žijící v divočině
Veterinář z Yorkshiru

O pořadu

česky, anglicky
2019
Drama

Rannveig trpí syndromem vyhoření snad ve všech oblastech svého jednotvárného života na předměstí. Trápí se v nenáviděné práci i ve skomírajícím manželství. Navíc se neustále hádá se svou vzpurnou dcerou Agnes a nedokáže se smířit s tím, že dívka dospěje a nechá ji samotnou. Pak ale do jejich života vstoupí nový soused, pohledný herec Hreinn. Rannveig a její rodina čelí výzvám, které se jim zcela vymknou z rukou.


(Cinemax)

Tvůrci

Silja Hauksdóttir, Jóhanna Friðrika Sæmundsdóttir, Rannveig Jónsdóttir

Hrají

Þorsteinn Bachmann, Björn Hlynur Haraldsson, Katla Margrét Þorgeirsdóttir, Donna Cruz, Jóhanna Friðrika Sæmundsdóttir, María Dögg Nelson, Ania Powazka, Ebba Katrín Finnsdóttir, Katla M. Þorgeirsdóttir, Kristinn Óli Haraldsson