Dexter

Dexter

S08E08 - Už tam budem?

20.9. 19:46
Cartoonito
4 minuty
2013
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Dexter sleduje Zacha, neboť se obává, že zavraždil nevinného člověka. Mezitím se Dexter pokusí Hannah pomoci utéct ze země.(HBO Europe)

Více informací

Podobné tituly

Columbo
Hříšnice
Medium

O pořadu

česky, anglicky, maďarsky
2013
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Je inteligentní, okouzlující a má skvělý smysl pro humor. Je to Dexter Morgan (držitel Zlatého glóbu Michael C. Hall), všemi oblíbený sériový vrah. Coby forenzní expert u miamské policie ve dne vraždy vyšetřuje a v noci je páchá. Dexter se však řídí přísným etickým kodexem, který je jak jeho spásou, tak i celoživotním břemenem. Dexter, rozpolcený mezi nutkáním zabíjet a touhou po skutečném štěstí, žije v hlubokém konfliktu se světem i se sebou samým. V první řadě se dozvíme, že Dexter Morgan ve čtyřech letech osiřel a nese si s sebou traumatické tajemství. Byl adoptován policejním důstojníkem, který odhalil Dexterovy vražedné sklony a naučil syna ventilovat hrůznou touhu po lidské krvi konstruktivním způsobem – zabíjením odporných zločinců, kteří buď stojí nad zákonem, nebo se jim podařilo proklouznout spravedlnosti.(HBO Europe)

Tvůrci

Holly Dale

Hrají

Jennifer Carpenterová, Charlotte Rampling, Aimee Garcia, Geoff Pierson, Sean Patrick Flanery, James Remar, Michael C. Hall, Darri Ingolfsson, Yvonne Strahovski, Sam Underwood, David Zayas, Desmond Harrington, C.S. Lee, Bethany Joy Lenz, Jennifer Carpenter, Jadon Wells, Nadège August, Michael C. Hall, Sean Patrick Flanery, Bethany Joy Lenz, Austin Brook