Zelenáč

Zelenáč

S05E19 - A Hole in the World

5.6. 00:40
AXN
45 minut
Krimi / Drama

Tým vyšetřuje sériového únosce mladých dívek a odhalí spojitost s jedním ze členů vlastního týmu. (mikki089)

Více informací
S05E13

Daddy Cop

13.6. 04:00, AXN, 40 minut

Daddy Cop

Uprostřed vlny veder a celoměstského výpadku proudu sledují strážník John Nolan a Aaron stále rozsáhlejší stopy poté, co na stanici objeví skrývající se zločince. Během služby učiní strážník Chen znepokojivý objev poté, co je přivolán na místo, které zaneřádil štiplavý zápach. Mezitím Lucy a Harper plánují, jak dostat Tima z jeho nové práce na zajímavější pozici. (mikki089)

S05E14

Death Sentence

13.6. 04:40, AXN, 40 minut

Death Sentence

Policista John Nolan a Bailey pátrají po záhadném střelci. Mezitím se Aaron snaží žít v rámci svých možností a připojuje se k Lucy, která pomáhá Tamaře, když zmizí matka dítěte, jenž hlídá. (mikki089)

S05E21

Going Under

12.6. 00:30, AXN, 45 minut

Going Under

S05E22

Under Siege

12.6. 01:15, AXN, 40 minut

Under Siege

Podobné tituly

Totalcar

O pořadu

česky, anglicky
Krimi / Drama

Začít znovu není jednoduché, zejména pokud pocházíte z malého městečka jako John Nolan (Nathan Fillion), který se po životním zvratu rozhodne splnit si sen a stát se policejním důstojníkem v Los Angeles. Pro své rozhodnutí se setkává s velkou dávkou skepse od některých nadřízených, kteří ho vidí jako pochodující krizi středního věku. Pokud nedokáže udržet krok s mladými policajty a zločinci, riskuje životy mnohých, včetně vlastního ... pokud ale dokáže využít své životní zkušenosti, odhodlání a smysl pro humor, může začít žít úplně novou kapitolu svého života!(AXN)

Tvůrci

Brynn Malone, T.K. Shom

Hrají

Eric Winter, Mekia Cox, Nathan Fillion, Shawn Ashmore, Alyssa Diaz, Don McManus, Henri Lubatti, Marlene Forte, Jenna Dewan, Miguel Perez, Lisseth Chavez, Melissa O'Neil, Richard T. Jones, Tru Valentino