Ip Man 4: The Finale

Ip Man 4: The Finale

24.1. 13:05
AMC
110 minutes
2019
Action / Biography / Drama

Ip Man (Donnie Yen) přijíždí na pozvání Bruce Leeho (Kwok-kwan Chan) do San Franciska. Kromě návštěvy turnaje karate, kde Bruce vystupuje, hledá Man vhodnou školu pro svého syna Ťina. Bruce si svými postoji znepřátelil místní čínskou komunitu a Man jako jeho mistr pocítí následky jeho činů. Kromě čínských mistrů se dostane do konfliktu i s rotmistrem Bartonem Geddesem (Scott Adkins), kterému se nelíbí, že by kung-fu mělo být součástí výcvikového programu mariňáků. (LangiJ)

More information

Similar shows

Ip Man
Ip Man: The Final Fight
Julie & Julia
The Cobbler
Enforcement

About show

Czech, English
2019
Action / Biography / Drama

Ip Man (Donnie Yen) přijíždí na pozvání Bruce Leeho (Kwok-kwan Chan) do San Franciska. Kromě návštěvy turnaje karate, kde Bruce vystupuje, hledá Man vhodnou školu pro svého syna Ťina. Bruce si svými postoji znepřátelil místní čínskou komunitu a Man jako jeho mistr pocítí následky jeho činů. Kromě čínských mistrů se dostane do konfliktu i s rotmistrem Bartonem Geddesem (Scott Adkins), kterému se nelíbí, že by kung-fu mělo být součástí výcvikového programu mariňáků.


(LangiJ)

Creators

Wilson Yip

Cast

Jason Redshaw, Mark Strange, Lynn Hung, Kent Cheng, Kwok-Kwan Chan, Vanness Wu, Karena Ng, Meng Lo, Yue Wu, Chris Collins, Jim Liu, Siu-Wah Chan, Xiaofei Zhou, Donnie Yen, Scott Adkins, Vanda Lee Margraf, Ye He, Pierre Ngo, Diego Dati