Vražedná čísla

Vražedná čísla

S02E14 - Úlovek

20.9. 15:10
Televize Seznam
55 minut
2006
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

V suteréne hotela v starom centre mesta nájdu telo aziatskej tínedžerky, ktorú očividne pred smrťou brutálne mučili. Don Eppes a jeho tím rýchlo zistia, že mŕtve dievča a ďalšie tri nezvestné ženy sa stali obeťami gangu ilegálne obchodujúceho s ľudskými orgánmi. Amita pomáha FBI pri komunikácii s indickým dievčaťom, ktoré pochádza z tej istej oblasti, kde žije Amitina rodina, a ktoré im môže pomôcť odhaliť vrahov...(TV JOJ)

Více informací
S04E03

Rychlost

8.12. 04:15, Cartoon Network CZ, 15 minut

Rychlost

Došlo k autonehodě, při níž auto vjelo do kavárny plné lidí. Jeden muž je mrtvý, dalších osm lidí je zraněných. Navíc se výrobní čísla součástek vozu neshodují, jsou z kradených aut ze tří států. Údajně řídil sedmnáctiletý Kyle Clippard, kterého kdosi kopl po nehodě do hlavy. V prasklinách chladiče jsou nalezeny stopy vlasů a krve, jejichž DNA se shoduje s oběťmi z nevyřešené nehody staré tři roky, s manželi Kaufmanovými. Colbyho zaujme, že nezanechali žádné žijící příbuzné, ale přesto jim v den nehody někdo nosí na hrob květiny. Odmítne nabídku z D. C., chtěl by dál pracovat se svými kolegy. Alan se rozhodne studovat strojní inženýrství.(TV Nova)

S04E09

Komiks

8.12. 02:05, Cartoon Network CZ, 15 minut

Komiks

Na setkání sběratelů komiksů dojde k přepadení, při němž je zastřelen člen soukromé ochranky a dojde k odcizení nejdražšího komiksu na světě, Ultraworld Number One. FBI nabízí pomoc Seth Marlow, umělec a odborník na historii komiksů. Mezitím se rozkřikne, že byl výtisk prodán na černém trhu. Charlie se chystá vypočítat základnu prodejce a určit, zda padělky vyrobil stejný člověk. Jeho kniha Rovnice přátelství je na seznamu bestsellerů a v souvislosti s tím se novinář z Vanity Fair chystá vyzpovídat Charlieho a jeho přátele a napsat medailon o jeho vztazích. Megan se sází s Colbym, že ho seznámí se ženou, která se mu bude líbit.(TV Nova)

S04E18

Když se hroutí světy

4.12. 07:10, Televize Seznam, 55 minut

Když se hroutí světy

V souvislosti s únosem dvou členů pákistánského Národního fondu je zatčen i Charlieho kolega Philip Sanjrani. Protiteroristické oddělení se domnívá, že únosy mohou být předehrou teroristické akce. Je třeba prověřit všechny členy fondu, záznamy o zisku peněz, telefonáty a počítačové informace. Posléze jsou nalezena těla unesených se stopami bití a mučení. Manželka jedné z obětí si vzpomene, že oba muže nedávno cosi rozčílilo. Rovněž si uvědomí, že únosce nebyl podle hlasu Pákistánec. Záznamy z mobilu přivedou vyšetřovatele k právníku Rajarovi, kterého se rovněž někdo pokusil zabít. Charlie je zatčen, přichází o bezpečnostní prověrku a nemůže dál dělat pro FBI. Kolegové se pokoušejí z Megan dostat, proč si brala volno a jestli se nechystá povýšení. Larry je přesvědčen, že ani vzdálenost na jejich vztahu nic nezmění.(TV Nova)

Podobné tituly

NCIS: Los Angeles
Kriminálka Las Vegas
Lovci zločinců
Myšlenky zločince
Elementary
Grantchester
Komisař Montalbano
Agentura Jasno

O pořadu

česky
2006
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Špeciálny agent FBI Don Eppes osloví svojho brata, matematického génia Charlesa, aby pomohol FBI vyriešiť matematickými postupmi rôznu škálu zločinov... Ako sa dá pomocou čísel identifikovať vrah? Všetko je založené na pravdepodobnosti a na číslach. Podarí sa im odhaliť všetky zločiny?(amigo4u)

Tvůrci

John Behring

Hrají

Noureen DeWulf, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Peter MacNicol, Diane Farr, David Dayan Fisher, Rob Morrow, Dylan Bruno, David Krumholtz, Paul Bates, Navi Rawat, Azita Ghanizada, Matthew Yang King, Adrian LaTourelle, John Gowans