Třetí patro

Třetí patro

S01E03 - Dopis

27.5. 20:15
Televize Seznam
80 minut
1985
Komedie / Drama

Přátelství Martina s Veronikou se prohlubuje. Trvá i drobná válka s učni. Navíc se do Martina zamiluje učnice Olina. Jenže když ji Martin odmítne, pomstí se mu obviněním z nemístných návrhů. Nátlak Hanky a stálé konflikty s učni donutí Martina k tomu, že dává výpověď…(Česká televize)

Více informací

Podobné tituly

Válka skladů

O pořadu

česky
1985
Komedie / Drama

Martin Brázda se vrací z vojny. Jeho dívka Hanka asi čekala, že se teď konečně vezmou, ale Martin se ženěním nijak nespěchá. Nastupuje jako mistr v Praze, v učilišti, kde se sám před lety vyučil. Začátek je trochu tvrdý, ředitel Beran mu svěří třeťáky, postrach učiliště. Martin se seznamuje s Vojtou, který už chodí na melouchy k atraktivní paní Mádlové, s Jakubem, který má konflikty s otcem, získá dokonce důvěru Mikyho Kadlece, vůdce party. Martin ho pustí na den domů, protože Miky tvrdí, že má problémy s rodiči. Místo toho však Miky jede za holkou a na Jakubově mopedu ho podnapilého chytí silniční kontrola(oficiální text distributora)

Tvůrci

Karel Smyczek

Hrají

Michal Dlouhý, Jan Antonín Duchoslav, F. Němec, Karel Smyczek, J. Somr, Igor Chaun, Jiří Hálek, Miloslav Štibich, Jiřina Jelenská, Lucie Juřičková, Lukáš Vaculík, O. Vlach, Jaromíra Mílová, Ljuba Krbová, Jiří Langmajer, Jan Potměšil, Andrea Sedláčková, Bohumil Koška, Gabriela Wilhelmová, Vladimír Hrabánek, Michal Suchánek, B. Bohdanová, Petr Skarke, Daniel Landa, Bohumil Vávra, Jan Fiala, David Novotný, Kateřina Pindejová, Kateřina Lírová, Marek Tomažič, Martin Hron, Viktor Král, Daniel Šedivák, Dana Hlaváčová, Valentina Thielová, Radan Rusev, Josef Vondráček, Zuzana Schmidová, Zdenek Patočka, Markéta Fišerová, Růžena Rudnická, Zbyněk Honzík, A. Chrtková, Jiří Matějka, Renáta Hudrlíková, Petr Šimák, Pavel Skalický, Josef Vokračka, Petr Bosák, Josef Horáček