Numb3rs

Numb3rs

S06E14 - And the Winner Is...

24.3. 16:10
Televize Seznam
60 minutes
2010
United States Crime / Drama / Mysterious / Thriller

Při hollywoodském udílení cen řádila skupina zlodějů, kteří zaplnili prázdná sedadla mezi celebritami, ukradli jim z krků, uší, šatů a klop šperky a poté zmizeli. Vyjde najevo, že všechny odcizené šperky byly vypůjčené. Vyšetřování vede k jihoamerické skupině zlodějů, pojišťovacím podvodům a životu samotných celebrit, které mnohdy zdaleka nedisponují takovými prostředky, jak se na první pohled zdá. Při pohledu na velikost diamantů v tomto případu začíná Charlie pochybovat, zda je Amitin zásnubní prsten osazen dostatečně velkým kamenem.(TV Nova)

More information

Episodes

Season 4
Available in 3 days
S04E09

Graphic

12.6. 02:50, Cartoon Network CZ, 10 minutes

Graphic

Na setkání sběratelů komiksů dojde k přepadení, při němž je zastřelen člen soukromé ochranky a dojde k odcizení nejdražšího komiksu na světě, Ultraworld Number One. FBI nabízí pomoc Seth Marlow, umělec a odborník na historii komiksů. Mezitím se rozkřikne, že byl výtisk prodán na černém trhu. Charlie se chystá vypočítat základnu prodejce a určit, zda padělky vyrobil stejný člověk. Jeho kniha Rovnice přátelství je na seznamu bestsellerů a v souvislosti s tím se novinář z Vanity Fair chystá vyzpovídat Charlieho a jeho přátele a napsat medailon o jeho vztazích. Megan se sází s Colbym, že ho seznámí se ženou, která se mu bude líbit.(TV Nova)

Similar shows

NCIS: LA
CSI: Crime Scene Investigation
Criminal Minds
Elementary
Grantchester
Absentia
Commissaire Montalbano

About show

Czech
2010
United States Crime / Drama / Mysterious / Thriller

Inspired by actual cases and experiences, Numb3rs depicts the confluence of police work and mathematics in solving crime as an FBI agent recruits his mathematical genius brother to help solve a wide range of challenging crimes in Los Angeles from a very different perspective.

Creators

Ralph Hemecker

Cast

Alanna Ubach, Judd Hirsch, Alimi Ballard, Stephen Spinella, Peter MacNicol, Rick Hoffman, Sophina Brown, Rowena King, Rob Morrow, Marilu Henner, Dylan Bruno, Kate Siegel, David Krumholtz, William Katt, Navi Rawat, Aya Sumika, Armando Molina