Numb3rs

Numb3rs

S06E08 - Ultimatum

19.3. 09:15
Televize Seznam
55 minutes
2009
United States Crime / Drama / Mysterious / Thriller

Uznávaný agent FBI Ian Edgerton se změní v podezřelého, když je po setkání s ním nalezen podříznutý vyšetřovatel Vincent Costello, klíčová osoba pro odhalení Victora Salazara, nejhledanějšího zločince FBI, který řídil obchod s heroinem z vězení. Rovněž věděl, kde je Salazarův účetní Frederico Garcia, který byl také odsouzen, ale zmizel. Edgerton vyvolá poplach ve vězení, když unikne z vazby. Navíc vezme agenta Colbyho Grangera jako rukojmí.(TV Nova)

More information
Record
Record series
S06E08

Ultimatum

19.3. 09:15, Televize Seznam, 55 minutes

Ultimatum

Uznávaný agent FBI Ian Edgerton se změní v podezřelého, když je po setkání s ním nalezen podříznutý vyšetřovatel Vincent Costello, klíčová osoba pro odhalení Victora Salazara, nejhledanějšího zločince FBI, který řídil obchod s heroinem z vězení. Rovněž věděl, kde je Salazarův účetní Frederico Garcia, který byl také odsouzen, ale zmizel. Edgerton vyvolá poplach ve vězení, když unikne z vazby. Navíc vezme agenta Colbyho Grangera jako rukojmí.(TV Nova)

S06E09

Con Job

20.3. 09:10, Televize Seznam, 55 minutes

Con Job

Don s Davidem vyšetřují výkupné ve výši 16 miliónů dolarů, zaslané na Kajmanské ostrovy. K výslechu pozvou Johna Buckleyho, který byl odsouzen za únos autobusu. Buckley jim dá tip, že pachatelé loupeže zřejmě přepadnou klenotnictví. To se víceméně potvrdí, útočníci drží v bance 26 rukojmí a chtějí zajištění únikové cesty. FBI musí spoléhat na Buckleyho, který na oplátku žádá zkrácení trestu. Vyjde najevo, že akci šéfuje Len Maddux, který s ním seděl v cele a převzal jeho strategii. David a Liz objeví v kufru nalezeného vozu dva z Madduxových lidí, kteří prozradí, že hledaných 16 miliónů prošlo přes banku.(TV Nova)

S06E10

Old Soldiers

21.3. 09:20, Televize Seznam, 55 minutes

Old Soldiers

Když FBI zmaří loupež z opancéřovaného vozu, převážejícího peníze z federálních rezerv, a objeví se bankovky, které souvisejí s dávnou krádeží D. B. Coopera, přivolává tým na pomoc agenta na penzi Rogera Blooma. Stopy vedou k řidiči, který byl zabit ještě před jejich příjezdem. Jeho strýc Roy Till byl při únosu v roce 1971 hlavním podezřelým. Bloom se zmiňuje o tom, jak D. B. Cooper chtěl dva padáky, a následně se na stromě našlo tělo Eddieho Dwyera. Jedna z verzí zněla, že ho Cooper probodl a vyhodil z letadla jako návnadu. Nyní se zřejmě Dwyerův syn Tillovi mstí.(TV Nova)

S06E11

Scratch

22.3. 09:15, Televize Seznam, 55 minutes

Scratch

Don a jeho tým vyšetřují nedávnou sérii krádeží, které se zaměřují na stírací losy. Kalifornský loterijní úřad přijímá pomoc FBI a seznamuje vyšetřovatele s celým systémem. Tým se domnívá, že se jedná o princip pouhého stírání povrchu losu, ale Charlie přichází s důkazy, že se jedná o útok založený na analýze a rozbití loterijního algoritmu, podle něhož se kódují výherní tikety. Tak je možno předvídat a zachytit i vysoké jackpoty. Ukazuje se, že za krádežemi jsou skutečně samotní výherci.(TV Nova)

S06E12

Arm in Arms

23.3. 09:15, Televize Seznam, 55 minutes

Arm in Arms

Tým pátrá po ztracené dodávce zbraní, které zřejmě způsobily i nedávnou náhodnou smrt. Agenti se dozvědí o zásilce mířící do jihovýchodní Asie. Vzápětí však zjišťují, že jsou zbraně vadné a tím ještě nebezpečnější. Podle všeho mají nakonec skončit v ulicích Los Angeles. Charlie s Amitou se nemohou dohodnout na termínu svatby a nepomohou jim ani matematické rovnice. Také Don požádá Robin o ruku, ale je odmítnut. Robin si je totiž jista, že Don není na sňatek připraven. Až bude, přijde s romantickou žádostí o ruku a ona ji přijme.(TV Nova)

S06E13

Devil Girl

24.3. 09:15, Televize Seznam, 55 minutes

Devil Girl

Špeciálny agent FBI Don Epps a jeho tím vyšetrujú sériu vrážd. Jej obeťami sú muži, ktorí mali pohlavný styk s prostitútkami. Vzorka DNA odhalí, že vrahom je žena so vzácnym typom krve. Databáza však nové stopy neprinesie a Amita sa rozhodne sústrediť len na čiastočnú zhodu. Pátranie smeruje k Melanie Baileyovej, sestre prostitútky, ktorú zbili a na následky zranení zomrela. Tím ju podozrieva, že nepracuje sama. Keď ju však pristihnú v hotelovom bare, kde si vyhliadla ďalšiu obeť, odmietne prezradiť identitu svojho komplica. Zo záznamu rozhovoru s barmanom David s Colbym pochopia, kto má byť ďalšia obeť a musia ju čo najrýchlejšie varovať.(TV JOJ)

S06E14

And the Winner Is...

25.3. 09:10, Televize Seznam, 60 minutes

And the Winner Is...

Při hollywoodském udílení cen řádila skupina zlodějů, kteří zaplnili prázdná sedadla mezi celebritami, ukradli jim z krků, uší, šatů a klop šperky a poté zmizeli. Vyjde najevo, že všechny odcizené šperky byly vypůjčené. Vyšetřování vede k jihoamerické skupině zlodějů, pojišťovacím podvodům a životu samotných celebrit, které mnohdy zdaleka nedisponují takovými prostředky, jak se na první pohled zdá. Při pohledu na velikost diamantů v tomto případu začíná Charlie pochybovat, zda je Amitin zásnubní prsten osazen dostatečně velkým kamenem.(TV Nova)

S06E15

Growin' Up

25.3. 16:10, Televize Seznam, 60 minutes

Growin' Up

Televízna moderátorka Mary Paulsonová pripraví program o troch mužoch,  ktorých v detstve, keď mali desať rokov, uniesol a znásilnil učiteľ Andy Winslow. Sean je dnes úspešný advokát a kandidát na funkciu starostu Los Angeles, z Devina sa stal spisovateľ a Mariin brat Matt spáchal nedávno samovraždu. Mary sprostredkuje stretnutie Devina a Seana, pri ktorom však Devina ktosi zastrelí. FBI tak odhalí štvrtého muža, Mika Nasha, ktorý bol zapletený do prípadu únosu a znásilnenia. Vychádza najavo, že všetci štyria muži mali veľké spoločné tajomstvo. Charlie dočasne prijme miesto učiteľa na univerzite v Cambridge a zdá sa, že jeho plánovná svadba sa bude musieť odložiť. Larry sa vracia do školy ako učiteľ a dostane ponuku od Alanovej šéfky v softvérovej firme.(TV JOJ)

Available in 21 hours
S06E16

Cause and Effect

26.3. 16:10, Televize Seznam, 60 minutes

Cause and Effect

S blížícím se odjezdem do Cambridge musí Charlie s Amitou posunout termín sňatku. Uspořádají malou svatbu, na které je Larry oddá. Alan je rozhodnut, že se z domu odstěhuje. Donovi při vyšetřování vypadne zbraň z ruky a je mu odcizena. FBI se pak soustředí na její nalezení. Vzápětí jsou v jedné z nejhorších čtvrtí nalezeni mrtví dva drogoví dealeři, kteří byli zabiti Donovou zbraní. Vychází najevo, že se již na několika sociálních sítích objevil odkaz k hledané zbrani a fotografie drogových dealerů. Po sociálních sítích se šíří poselství. Larry s Alanem začnou s renovací garáže, ze které se má stát domek pro hosty. Obývat ho bude Alan, zatímco Charlie s Amitou budou v Cambridge. David přijme nabídku vést tým ve Washingtonu. Don požádá Robin o ruku a ona souhlasí.(TV Nova)

Similar shows

NCIS: LA
CSI: Crime Scene Investigation
Criminal Minds
Person of Interest
Elementary
Absentia
Grantchester
Gomorrah: The Series
Commissaire Montalbano
Psych

About show

Czech
2009
United States Crime / Drama / Mysterious / Thriller

Inspired by actual cases and experiences, Numb3rs depicts the confluence of police work and mathematics in solving crime as an FBI agent recruits his mathematical genius brother to help solve a wide range of challenging crimes in Los Angeles from a very different perspective.

Creators

Dennis Smith

Cast

Missi Pyle, Marcus Chong, Christopher McDonald, Alimi Ballard, Sophina Brown, Rob Morrow, Lou Diamond Phillips, Pablo Schreiber, Dylan Bruno, David Krumholtz