Murdoch Mysteries

Murdoch Mysteries

S06E05 - Murdoch Au Naturel

18.3. 07:50
Televize Seznam
60 minutes
2013
Canada / Velká Británie Crime / Drama / Mysterious

V lesním údolí nedaleko Toronta byly nalezeny části lidského těla. Jisté je, že mrtvý muž nezemřel dávno, další informace o něm však zůstávají utajeny. Toto území patří Helmutovi Lindemannovi a jeho ženě Irene, kteří zde vedou tábor prosazující poněkud provokující myšlenky naturismu. Detektiv Murdoch a jeho podřízený Crabtree tak mají značně ztížené policejní vyšetřování, když musejí pokud možno nenápadně proniknout mezi všechny příznivce kultu nahého těla. Vyřešení případu napomůže nečekané objevení ortopedicko-protetické pomůcky nedaleko řeky...(Česká televize)

More information
S10E08

Weekend at Murdoch's

30.5. 08:20, Televize Seznam, 60 minutes

Weekend at Murdoch's

Ornitologové Alastair Plumlee a Gilford Harrison byli zabiti neznámým pachatelem, a to za velmi podivných okolností. Jisté je, že oba měli svědčit u soudu proti Rexovi Greyovi, podezřelému z vraždy. Také poslední důležitý svědek tohoto případu, Roger Newsone, je i přes přísný policejní dohled zákeřně zastřelen. Detektiv Murdoch musí najít způsob, jak muže, podezřelého z těchto činů, jednoznačně usvědčit…(Česká televize)

S10E09

Excitable Chap

31.5. 08:20, Televize Seznam, 60 minutes

Excitable Chap

V Torontu řádí velmi drzý, dosud nepolapitelný šmírák, který obtěžuje obyvatele a způsobil již také několik nepříjemných incidentů. Policii se zatím podařilo zjistit jenom to, že hledaná osoba nosí černé brýle a značně široký klobouk. Důležitý je ovšem příjezd inspektora Brackenreida, jenž byl na světovém veletrhu v St. Louis 1904, s vítězným fotbalovým týmem…(Česká televize)

S10E10

The Devil Inside

1.6. 08:10, Televize Seznam, 60 minutes

The Devil Inside

V Torontské věznici sedí Jacob Foley, obžalovaný z vraždy dvou mužů. Při policejním vyšetřování detektivem Williamem Murdochem požádá o možnost promuvit si s doktorkou Julií Ogdenovou. V průběhu jejich společného setkání se pak Foley vrací do minulosti a připomíná jí nepříjemné detaily z několika kriminálních případů. Ty přitom měl na svědomí zločinec James Gillies…(Česká televize)

S10E11

A Murdog Mystery

2.6. 08:20, Televize Seznam, 60 minutes

A Murdog Mystery

V době dočasné nepřítomnosti inspektora Breckenrieda se do jeho kanceláře nastěhuje detektiv Watts. Ten údajně musel z osobních důvodů odejít z Policejní stanice l, skutečné důvody nejsou známy. Paní Frizzelové někdo otrávil jejího čtyřnohého miláčka Horáce. Nejspíše to způsobil někdo z torontských majitelů výstavních psů. Ve městě totiž za dva dny začíná psí výstava a její Horác patřil mezi největší šampióny. Detektiv Murdoch tak ke své nelibosti musí řešit případ, v němž pátrá po vrahovi psa…(Česká televize)

S10E12

The Missing

3.6. 07:45, Televize Seznam, 60 minutes

The Missing

Stará paní Adelia Gordonová marně doufá, že se konečně objeví její syn. Zmizel beze stopy již před dvaceti lety. Její druhý syn Jonah ale není příliš nadšen, když se V Torontu objeví, člověk, který se za něj nejspíše jen vydává. Detektiv Watts zase pátrá po své, před lety zmizelé sestře. A detektiv Murdoch se se svými schopnostmi snaží přispět k vyřešení obou záhad…(Česká televize)

S10E13

Mr. Murdoch's Neighbourhood

4.6. 08:20, Televize Seznam, 60 minutes

Mr. Murdoch's Neighbourhood

Detektiv Murdoch na zakoupeném pozemku u řeky hodlá postavit rodinný dům. Jeho nadšení a plány ale naruší nepříjemné překvapení. Na pozemku je nalezena zakopaná kostra neznámé osoby. Bohužel ale není jediná. Murdoch s Julií místo stavby domu najednou řeší, komu patří nalezené pozůstatky, a také to, kdo mrtvé mohl právě v těchto místech pohřbít. Při zkoumání v pitevně se navíc ukáže, že nalezené osoby téměř určitě zemřely násilnou smrtí…(Česká televize)

S10E14

From Murdoch to Eternity

5.6. 08:00, Televize Seznam, 60 minutes

From Murdoch to Eternity

Detektiv Murdoch na veřejnosti vyhlašuje objevení receptu, který umožňuje získat věčné mládí. Složení léku původně začal v Panamě připravovat neúnavný vynálezce a nadšenec pro všechno nové, pan Pendrik. Byl však někým zavražděn. Zpráva o zázračném léku přilákala do Toronta řadu podnikavců i podezřelých kriminálních osob. A právě to detektiv Murdoch předem zamýšlel, aby mohl s dalšími policisty realizovat tajný plán…(Česká televize)

S10E15

Hades Hath No Fury

5.6. 14:15, Televize Seznam, 60 minutes

Hades Hath No Fury

Při výbuchu v jednom domě v Torontu zemřela Muriel Brůsová. Právě její smrt přivádí detektiva Murdocha do starého, poloopuštěného sídla rodiny Greeenwoodových v Rosedale. Na prvý pohled cítí přítomnost něčeho neobvyklého. Objeví zde totiž jenom ženy, které jsou zaměstnány prací v domě či na zahradě. Na vyšetřování nezvyklého případu se podílejí i detektivové Wats a Freddy Pinková…(Česká televize)

S10E16

Master Lovecraft

5.6. 19:15, Televize Seznam, 60 minutes

Master Lovecraft

Objev těla mrtvé dívky a některé groteskní náčrty vedou k tomu, že detektiv Murdoch začne sledovat skupinu okultistů. Jeho členové patří k těm lépe situovaným občanům Toronta. Mají zjevnou zálibu v morbidnostech a věcech spojených se smrtí. Mezi ně patří také svérázný mladík H. P. Lovecraft, který nejvíce upoutá pozornost…(Česká televize)

Available in 13 hours
S10E17

Hot Wheels of Thunder

6.6. 19:15, Televize Seznam, 60 minutes

Hot Wheels of Thunder

Detektiv Murdoch vyšetřuje úmrtí mladé šampiónky na kolečkových bruslích. To jej přivádí do světa místní sportovní soutěže, kterou bohužel ovládají agresivní a nemilosrdné praktiky. Rebecca Jamesová chce pomstít zemřelou přítelkyni. Právě proto se rozhodne soutěžit v závodě, kde její konkurentky využívají utajovanou výhodu. Doktorka Ogdenová se rozhodne, že jí svojí účastí aktivně podpoří…(Česká televize)

Similar shows

Elementary
Grantchester
Miss Fisher's Murder Mysteries
Maigret
CSI: Crime Scene Investigation
NCIS: LA

About show

Czech
2013
Canada / Velká Británie Crime / Drama / Mysterious

A Victorian-era Toronto detective uses then-cutting edge forensic techniques to solve crimes, with the assistance of a female coroner who is also struggling for recognition in the face of tradition, based on the books by Maureen Jennings.

Creators

Harvey Crossland

Cast

Gerry Mendicino, Yannick Bisson, Patrick Garrow, Lachlan Murdoch, Amber Goldfarb, Georgina Reilly, Thomas Craig, Jonny Harris, Helene Joy, Nicholas Kaegi